Ден Кейтс зіграв на WSOP в образі Термінатора

Ден Кейтс

Увага поціновувачам яскравих костюмів на WSOP. З'явився претендент на найяскравіший образ цьогорічної Світової серії покеру. Як вам Ден Кейтс в образі Термінатора?

Якщо серйозно, то в цьому році Кейтс міг оформити третю поспіль перемогу у Poker Players Championship. Нагадаємо, що Ден вигравав цей турнір на WSOP 2021 та WSOP 2022. До речі, у минулому році покерист зіграв у образі рестлера, ось так це було:

Читати також: На WSOP вперше провели турнір по Big O

В цьому році результат достатньо слабенький (як для Кейтса) : лише 36 місце. На момент написання новини, в турнірі залишається 30 гравців. Серед них є такі відомі імена, як Стівен Чідвік, Кері Кац, Бенні Глазер, Ден Сміт, Філ Хельмут.

Ну все, втомився перераховувати, бо їх дуже багато. Очікуємо на фінальний стіл, було б цікаво побачити в фіналі Хельмута і його спробу виграти 17-й браслет. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (1)
Україна Aiterok Еліта
Еліта

Цікаво чим люди мотивуються,щоб приходити на гру де тебе побачить багато інших людей в різного роду отаких костюмах?якщо це просто щоб привернути увагу до своєї персони,і хайпанути на тому,то можливо це якось банально,хоча не мені судити,кожен як хоче так і одівається

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.