Девід Пітерс виграв турнір за 50 000$ в Seminole Hard Rock Poker

​В племінному казино Seminole Hard Rock днями нерідко проходять дорогі івенти з величезними призовими фондами, а їх призерами стають імениті гравці, про яких часто говорить покерна спільнота.

Днями в цьому гральному закладі пройшов дорогий турнір з доволі недешевим бай-іном у 50 000$. Івент суперхайролерів зібрав за своїми столами поле із 18 хайстейкс-гравців, що дозволило накопичити остаточний призовий фонд у розмірі 873 000$.

Увірвати найбільший шматочок з усього загального фонду призових захотів і американський покерист Девід Пітерс. Цього року Пітерс не зникав з радарів покерної спільноти. Чотириразовий чемпіон турнірів Всесвітньої покерної серії востаннє вигравав великі призові на PokerStars Caribbean Adventure 2023 в Нассау, де він став шостим в івенті з величезним бай-іном в 100 000$ і заробив 315 600$ призових. 

Читати також: Девід Пітерс - раннер-ап Мейн Івенту WPT WOC

В турнірі WPT Seminole Hard Rock Poker Showdown 50 000$ No-Limit Hold'em покеристу вдалось обіграти усіх своїх опонентів та заробити 328 520$. Ранер-апом виявився не менш популярний хайролер зі США Алекс Фоксен з призовими 282 570$.

Пітерс мав 1 454 000 фішок проти 796 000 фішок у Фоксена перед початком хедз-апу й вони вирішили поділити призові. Пітерс був названий офіційним переможцем як чіп-лідер на момент угоди, тоді як Фоксен посів друге місце.

Третім став  їх співвітчизник Кевін Рабічов, якому пощастило здобути виплату в 157 140$. До призової золни зуміло потрапити лише чотири гравця і останнім призером став Сем Соверел з призовими в 104 760$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.