"Dreamers": новий документальний фільм про покер

Прем'єра Dreamers

14 квітня відбулась прем'єра нового документального фільму про покер: "Dreamers". Глядачі можуть побачити цікаве життя та подорожі професійних покеристів із об'єднання Above the Felt. Нещодавня серія WPT стала чудовим фоном для їхніх історій.

Організацію Above the Felt створив засновник бренду гральних карт Том Вітон. Спочатку він керувався бажанням популяризувати нове покоління гравців у покер і впливових людей, яких більшість його знайомих не знала. В початковий список входили наступні імена: Джеймі Керстетер, Дарен Еліас, Кріс Манімейкер та Метт Беркі. Далі до них приєднались Лендон Тайс, Марія Коннікова, Джеремі Осмус та ще багато цікавих імен.

Читати також: Зірка фільму "Чорна Вдова" розповів про свої покерні пригоди

Початковою думкою Вїтона було задокументувати учасників угрупування на WPT у грудні минулого року. На той час планувалося зібрати відзнятий матеріал у десяти-дванадцятихвилинні відеоблоги. Як це часто буває у світі кіно, план змінився. Спочатку Джеймі Керстеттер зробила великий успіх у жіночому чемпіонаті, а потім Ітан Яу виграв WPT $25K High Roller. Раптом відеоблоги здались чимось дуже скромним для таких насичених подій.

Великий плюс фільму в тому, що його можна безкоштовно переглянути на YouTube. Але поки що тільки на англійській мові:

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.