Джейсон Кун став чемпіоном фінального турніру Poker Masters за 50 000$


У студії PokerGO в казино Aria не спадає жар від епічних баталій у хайролерських турнірах серії Poker Masters 2022. У рамках цієї серії завершився фінальний турнір за 50 000 $.

Івент Poker Masters 2022 Event #10: 50 000$ No-Limit Hold'em зібрав поле з 37 входів і в результаті призові турніру склали 1 850 000$. Обійти поляну хайроллерів вдалося знаменитому американському покеристу - Джейсону Куну. Він заробив як чемпіон турніру 666 000$ призових.

Джейсон Кун цього року показує вражаючі результати у великих живих турнірних серіях. Наприклад, у травні він зумів виграти свій четвертий титул Triton Poker у турнірі за 150 000 €, де заробив вражаючу виплату у розмірі 1 750 000 €. Очевидно, що Джейсон у гарній формі перед майбутньою хедз-ап дуеллю з Філом Хельмутом.

Читати також: Майкл Аддамо переміг в двох турнірах Poker Masters поспіль

За фіналкою турніру зібрався справді зірковий склад покеристів, однак у призовій зоні опинилося лише шестеро гравців. Раннер-апом івента став популярний іспанський покерист Адріан Матеос із призовими 444 000$.

Третім став із виплатою 296 000$ ще один американець Скотт Сівер, якого Джейсон Кун замінив як суперник проти Філа Хельмута у вищезгаданій High Stakes Duel.

На четвертому місці виявилася справжня легенда американського покеру - Ерік Сайдел з виплатою 203 500$. П'яте місце та 148 000$ призових отримав гравець із США Сет Девіс. Ну і останнім призером турніру став найуспішніший покерист із СНД, Микита Бодяковський. Він заробив на шостому місці 92 500$.

У фінальній роздачі турніру Кун залімпив з K♥-6♥, а Матеос прочекав з A♠-2♠. На флопі роздали K♠-J♣-2♣і Матеос зробив чек-кол і на терні поклали 3♥. Джейсон поставив контбет, який заколіював Адріан. Рівером вийшла 5♠, яка остаточно позбавила Матеоса шансів на перемогу. Кун змусив Матеоса поставити олл-ін, який із задоволенням заколіював та став чемпіоном турніру.


Власником заповітного Фіолетового Піджака та додаткових 50 000$ призових став американський гравець Шон Вінтер. Саме він очолив лідерборд Poker Masters 2022, набравши найбільшу кількість балів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.