Ентоні Зінно звинуватили у крадіжці сумки з 20 000$ готівкою в іншого гравця в покер

Ентоні Зінно

Днями 4-разовий володар браслетів WSOP та 3-разовий переможець турнірів WPT Ентоні Зінно опинився у центрі скандалу. Інший покерист, Корел Теум, розповів у Twitter, що Зінно вкрав у нього сумку з грошима:

Не хочу, щоб ця історія замовчувалася. Після завершення дня в турнірі за 3 000$ я залишив свою сумку під стільцем — я розумію, це було помилкою. Але так міг зробити будь-який гравець. Я майже сів у таксі, як я згадав, що залишив сумку. Тоді я помчав назад довгим коридором за нею. Дилер все ще був за столом та збирав колоду. Сумки я не виявив і запитав охорону, чи не знаходили вони її. Але втрачених речей того вечора знайдено не було.Наступного дня мені підтвердили, що хтось повернув сумку із 1 000$. Але я знаю (і готовий довести), що в сумці було ще 19 000$.

Я забрав сумку і написав заяву до поліції. Мене знову викликали співробітники служби безпеки та повідомили, що підозрюваного затримано. Я приїхав до них і побачив на допиті Ентоні Зінно. Співробітники служби безпеки розповіли, що на записах видно, як Зінно взяв сумку і пішов із нею до вбиральні. Після цієї історії Зінно забанили у всіх казино Wynn та Encore.

Сам Ентоні Зінно не давав жодних публічних коментарів щодо цієї історії. Але інший покерист Тодд Віттелес опублікував на одному з форумі версію Зінно зі слів свого знайомого:

Зінно помилково схопив сумку. Він думав, що сумка належить його дівчині-масажистці, яка працювала на турнірі того вечора. Коли на покерному майданчику нікого не залишилося, Зінно взяв цю сумку, щоб знайти її власника. Він спробував знайти людину у вбиральні. А коли не знайшов, повернув сумку службі безпеки.​

Поки історія продовжує розвиватись, але варто відзначити, що до цього Зінно мав репутацію «хорошого хлопця». А його турнірі результати — чотири браслети WSOP, три титули WPT і понад 11,6 мільйонів доларів у живих турнірах — давали надію розраховувати на потрапляння до Залу слави покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна hoster
Без статусу

Забути сумку з 20 000$ 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.