Еспен Йорстад відібрався на Triton London в ACR Poker

Еспен Йорстад

У 2022 році Еспен Йорстад виграв Мейн Івент WSOP. Тоді за перше місце норвезький професіонал отримав 10 000 000$. Здавалося, можна було б піти на заслужений відпочинок і пити прохолодні коктейлі на островах. Але Еспен продовжує активно грати в покер, як в офлайні, так і в онлайні.

Наразі Еспен поєднує гру на WSOP з онлайн-турнірами. Це добре помітно в його Інстаграмі: фото з живих турнірів Світової серії покеру чередуються з скріншотами онлайн-івентів. Нещодавно Еспену вдалось відібратись на Triton London в покер-румі ACR(колишній Americas Cardroom).

Читати також: Від Еспена Йорстада вимагають 300 000$ з його виграшу у WSOP ME 2022

Нік Еспена на ACR Poker: DubaiPrince999. Норвежець взяв участь у сателіті за 2 650$, який зібрав 58 входів. На всіх розігрувалось лише два пакети на Triton за 110$. Також від себе рум додає 15 000$ на транспортні витрати, хоча Йорстад навряд чи схожий на того, кому потрібно оплачувати поїздку.

В останній роздачі івенту Еспен з 10-10 вибив свого опонента, у якого були 8-8. На дошці вісімок не виявлено і Йорстад спокійно виграє перепустку до Лондонського Трітону.

Йорстад в онлайні

Нагадужмо, що в липні на ACR Poker відбудеться флагманський івент Venom з гарантією 10 000 000$. Відібратись в нього можна за допомогою сателітів з доступними бай-інами.

Americas Cardroom
США Доступно для гравців з вашої країни
4.0 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.