Від Еспена Йорстада вимагають 300 000$ з його виграшу у WSOP ME 2022


Там де слава і великі виграші - там практично завжди супутні неприємності через людей, які хочуть отримати частину від цих грошей. Схожа ситуація сталася і з норвезьким покеристом Еспеном Йорстадом.

Цього літа Еспен став чемпіоном Мейн Івента Всесвітньої покерної серії за 10 000$ із загальним призовим фондом у 80 782 470$. За перемогу у WSOP ME 2022 він отримав найбільшу виплату за всю свою покерну кар'єру в 10 000 000$.

Бекінг для таких покер-про як Еспен – вже звична річ. Природно, що після успіху норвежця в командному турнірі WSOP (на пару з Патріком Леонардом), де він отримав свій перший золотий браслет – продаж часток йшов досить успішно і покерист вів докладний облік усіх продажів.

Проте вже зараз у норвежця вимагають 3% його виграшу, посилаючись на усну домовленість. Йдеться про чемпіона браслетного турніру WSOP Online 2021 з Греції Олексія Теологіса. За словами грека, коли на сьомий день Мейн Івента WSOP 2022 новрежець йшов чіплідером по стеку – Теологіс та Йорстад усно домовилися про обмін 3% часток.

Після перемоги Еспена Алекс зажадав від чемпіона Головної Події "свої 3%", що еквівалентно 300 000$. Йорстад ввічливо відмовив покеристу, посилаючись на те, що такої домовленості вони не мали. Теологіс продовжив вимагати свою частку, заявляючи, що Йорстад просто "забув або вдає що не знає" про їхню угоду.

Норвезький покерист навіть особисто зустрівся з греком і показав йому оригінальний документ, де записувалася вся докладна інформація про продаж або обмін часток.

Спочатку Еспен не дуже хотів афішувати ситуацію і намагався вирішити все мирно. Йорстад спочатку подумав, що Теологіс просто щось переплутав і хотів залагодити конфлікт. Однак все ще більше загострилося, коли під час гри на Кіпрі до норвежця підійшов якийсь п'яний ірландський чоловік і почав кричати на Еспена, щоб він повернув 3%.

Йорстад був дуже засмучений цією ситуацією і вирішив публічно розповісти про ситуацію, що склалася. Найцікавіше, що крім слів Алекса Теологіса немає взагалі будь-яких явних чи непрямих доказів вищезгаданої угоди. Еспен у свою чергу готовий на арбітраж за участю інших відомих покеристів, щоб остаточно поставити крапку в цьому конфлікті.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.