Філ Гальфонд узяв перерву в Galfond Challenge, програвши майже 1 000 000$

Філ Гальфонд 2020

Філ Гальфонд взяв перерву в Galfond Challenge як мінімум до першого березня. Таке рішення було викликане тривалим даунстріком покериста, який викликав у нього тільт.

За 15 ігрових сесій проти Venividi1993 Гальфонд програв у цілому 900 240€ (980 000$) за 9 927 зіграних рук. Іменитий хайролер відіграв лише два дні в плюс і один день приблизно в нуль. Всі інші сесії закінчувалися для Філа зі знаком мінус і головним болем.

Своє рішення Гальфонд прокоментував у відвертому пості, який виставив на своїй сторінці в Твіттері:

«Як я вже згадував у своєму останньому пості про даунстрік, велику увагу під час будь-якого програшного періоду треба приділити тому, чи не настав час здатися і грати щось інше, або ж взагалі взяти паузу від гри.

Ще кілька днів тому я дуже пишався тим, як я справлявся із таким невдалим періодом. Я думаю, що я грав добре і залишався настільки зібраним, наскільки можна було очікувати.

Після, здавалося б, нескінченної низки мінусових днів, мені вдалося зіграти плюсовий день. Я виграв 88 000€ за сесію, і я оцінював свою гру на відмінно (що насправді правда і по відношенню до деяких мінусовим днях). Я відчув, що це може бути кінець даунстріку і я радісно дивився у майбутнє.

За цим послідував мій наймінусовіший день – мінус 268K€. Я відчував деякий тільт під час цієї сесії, але мені все одно вдавалося показувати свою гру. Знову я пишався собою, з огляду на обставини.

А ось про наступні два дні я, на жаль, не можу сказати те ж саме. В останніх сесіях я зовсім відійшов від мого плану на гру, я не міг зібратися з думками і читати опонента, як я зазвичай роблю.

Я грав зі страхом. Я очікував програшу. Я просто не міг змусити свій мозок працювати належним чином.

Найскладніше в періоді даунстріку – це не втрата грошей, це втрата надії. Це розрив між результатом і вашими очікуваннями, і це дуже змінює ваше бачення вашого покерного майбутнього.

Наприклад, я втратив 900 тисяч євро, але якщо говорити про те, що я очікував від початку цього року, то я втратив набагато більше. Деякі в такі періоди взагалі починають ставити собі запитання, чи зможуть вони коли-небудь виграти.

Я зберіг самовладання, переживаючи втрату за втратою, зосередивши увагу лише на грі і кращих рішеннях. Коли я пережив плюсовий день, я почав вірити, що далі все буде добре. Однак мені тут же досить швидко і переконливо показали, що це не так.

Я втратив цю надію, і на її місце прийшла депресія. Я пишаюся тим, як довго я тримався, але це моя межа.

Я переживав такі даунстріки і раніше, але вперше це почалося на таких лімітах і на початку публічного челенджу, якого я так чекав. Я не знаю, в чому саме причина - я знайшов і тут же втратив надію, я дуже втомився або ж був дуже інтенсивний графік покеру і теорії. Але я знаю, що став нездатним грати мою А-гру або хоча б B-гру.

Я впевнений, що моя С-гра серйозно поступається А-грі мого суперника Venividi (думаю, ми всі можемо погодитися з цим), і я не можу чекати, що повернуся до гри у повну силу в найближчим часом.

Я взяв свій 1 вихідний учора, щоб подумати про все серйозно. Я серйозно задумався про те, щоб усе кинути і здатися. Ця ідея здається мені жахливою, але ще гірше - продовжувати так погано грати проти такого хорошого опонента.

Ось, що я вирішив. У нас з Venividi у цьому місяці залишилося всього 6 запланованих сесій (до 19 числа), через подорожі. Я збираюся заплатити наперед штрафи і не відігравати ці сесії (приблизно 3к € за день).

Як тільки мій мозок відпочине, я ухвалю рішення, чи зможу я продовжити челендж 1 березня. Або ж зрозумію, що прийшов час перейти до іншого челенджу.

У мене за ці 15 днів гри було 2 плюсових дня, 12 мінусових і 1 можна віднести до нічиєї.

Я знаю, що для деяких із вас було складно за всім цим спостерігати. Я сподіваюся, що зможу повернутися до гри і зробити для вас гарне шоу. Але я реалістично оцінюю ситуацію, а отже, є ймовірність, що мені просто доведеться змиритися із поразкою.

Дякую всім, хто був частиною цього Челленж, а також всім, хто спостерігав, створював контент і обговорював наші сесії. Вибачте за невелику перерву, але я обіцяю, що попереду буде багато цікавих Челлендж – в будь-якому випадку».

Покеристи підтримали Гальфонда і лояльно поставилися до його рішення. Поки що Galfond Challenge поставлений на паузу і що з ним буде далі ми дізнаємося лише на початку весни.

Читати також: Дойл Брансон налякав своїх підписників у Твіттері

Цікаво, що напередодні, 8 лютого, відомий покерний блогер і подкастера Джо Інграм жартома написав:

«Наскільки божевільним було б, якби Філ взяв паузу в челенджі на наступні 10 років і час від часу говорив би Veni, що вони обов'язково продовжать?»

Цим постом хлопець пожартував над Томом Дваном, який так до сих пір і не закінчив знаменитий Durrr Challenge з Деном Кейтсом, що розпочався у 2009 році. У коментарях до посту Інграма Кейтс додав:

«Думаю, це неможливо, так як Гальфонд має поняття про честь».

Будемо сподіватися, що Кейтс має рацію, а слова Інграма не стануть пророчими і зовсім скоро Гальфонд продовжить свій Galfond Challenge із новими силами.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий