Філ Хельмут: «Негреану боїться залишитися в моїй тіні»

Філ Хельмут

Існує лише дві речі, які Філ Хельмут вміє робити добре: вигравати браслети та давати скандальні інтерв'ю. Саме таким став подкаст PokerOrg, де Філ говорив про колег-покеристів. Вийшло дуже в його стилі.

Про Даніеля Негреану

Він один із найталановитіших гравців на планеті. Він так круто читає опонентів... але навіщось проміняв свій дар на якусь там теорію. Вічно каже мені: «Філе, тобі треба вивчити те, вивчити все». Та нічого мені не треба! В глибині душі він мене дуже любить та поважає. Але його вічні нападки, жарти, спроби принизити мої заслуги — це через ревнощі та заздрість. Він боїться залишитись у моїй тіні.

Про Дага Полка

Я йому сказав одного разу: «Даг, ти б став суперзіркою, якби просто був чесним». Ні, я не називаю його брехуном, але він завжди говорить якусь напівправду, все перебільшує. Як сприймати його серйозно? Так, я його критикую, але заслужено. І сам він насправді знає, що на це заслуговує. Але він ще може виправитись. Я в нього вірю.

Про Джонні Чена

Кілька років тому Чен подивився якесь моє інтерв'ю, підійшов до мене і сказав: «Філе, пишаюся тобою». Я був так задоволений. Вперше він мені комплімент зробив. Колись ми боролися за лідерство у браслетній гонці: він, я та Дойл. І я відчував, що ми були на вершині світу покеру, тільки ми троє — а решта десь нижче. Грав він завжди приголомшливо. А ще є історія про нього: якось ми поділили у хедз-апі, я отримав 53 000$, він 42 000$. І ось я йду з каси, дивлюся - а він все 42 000$ на рулетку поставив. Ха!

Про Шона Діба

Дуже цікавий чувак. Сказав якось, що довго жити не планує, і тому має встигнути виграти браслетів більше, ніж у мене. Жах. Але зараз нарешті він взявся за своє здоров'я і я дуже за нього радий. Молодець! Якби ще він такий токсичний не був, взагалі було б чудово. Бо результати топові, а амбасадором його ніхто бачити не хоче. Все бігає шахраїв якихось викриває. А взагалі, крутий, звісно. Думаю, ми з ним — двоє найсильніших турнірних гравців на планеті.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.