Fish Buffet: все, що потрібно знати про рейкбек на GGPokerOK

fish buffet

Fish Buffet – це система рейкбеку на GGPokerOK, яка ділиться на 24 рівня і 8 різних статусів. Заробляйте Fish Points (FP) за кожні 0.01$ рейку і отримуйте рейкбек до 50%, в залежності від вашого рівня.
При переході на кожен новий рівень, ви зможете «прокрутити барабан» і виграти грошові призи. Все, що вам потрібно – це зареєструватися і завантажити клієнт ПокерОК на свій ПК або мобільний пристрій і грати на реальні гроші.

Структура рейку

Система рейкбеку від GGPokerOK ділиться на 24 рівня. У кожного рівня є необхідна кількість очок для переходу, а також часові рамки. Всі рівні мають орієнтовний середній відсоток рейкбеку і розподілені на 8 статусів:

Plankton – найнижчий рівень. Необхідна кількість FP – 500. Тимчасове обмеження - добу. Середній відсоток рейкбеку становить 15%, а призові «барабану» від 0.50$ до півтора доларів.

Shrimp – необхідна кількість FP – 1000. Тимчасове обмеження – 24 години. Середній рейкбек – 20%, призові від 1 до 3 доларів.

Goldfish – ділиться на 3 рівні (бронзовий, срібний, золотий). Необхідна кількість FP – 1500. Тимчасове обмеження – 24 години. Середній рейкбек від 22% до 28%, а призові від 1.50$ до 6 $.

Crab – ділиться на 3 рівні (бронзовий, срібний і золотий). Кількість FP для переходу – 5000. Тимчасове обмеження – 72 години. Середній рейкбек від 28% до 32%, призові від 5$ до 25$.

Octopus – ділиться на 5 рівнів (бронзовий, срібний, золотий, платиновий і діамантовий). Необхідна кількість FP – 15 000. Тимчасове обмеження – 7 днів. Середній рейкбек від 32% до 36%, а призові «барабану» від 15$ до 90$.

Whale – ділиться на 5 рівнів (бронзовий, срібний, золотий, платиновий, діамантовий). Кількість FP для переходу – 40 000. Тимчасове обмеження – 15 днів. Середній рейкбек від 40% до 44%, а призові від 40$ до 320$.

Shark – ділиться на 6 рівнів (бронзовий, срібний, золотий, платиновий, діамантовий і «блек»). Необхідна кількість FP – 100 000. Тимчасове обмеження – 30 днів. Призові йдуть від 100$ до 1000$, а середній рейкбек становить від 45% до 50%.

Читати також: Як грати в GGPokerOK через браузер

Призові «барабана»

При переході на кожен новий рівень, ви зможете взяти участь в розіграші грошових призів. Барабан з призами ви можете прокрутити у вкладці «Мої бонуси».

У грудні 2019 року змінилася система нарахування призів в спинах Fish Buffet. Раніше розмір призових залежав від певних пунктів: вашого стилю гри, депозиту, поведінки і столу, за яким ви граєте. Тепер же ймовірність випадання буде однаковою в усіх призах, що вирівняє шанси випадання великих і маленьких грошових бонусів.

Всі невикористані обертання барабана, будуть запущені автоматично за 30 днів після нарахування, а виграш зарахують на ваш депозит.

Правила та умови акції

  • Fish Buffet – це безстрокова акція.​
  • Якщо ви не наберете необхідну кількість FP за зазначений час, то вас знизять до попереднього рівня.
  • У разі шахрайства, мережа GGNetwork має право провести відповідне розслідування і якщо вина гравця буде доведена – дискваліфікувати його.
  • На турнірах, де є оверлеї буде нараховуватися менша кількість FP, відповідне сумі оверлею.
  • За кожен 0.01$ рейку ви отримаєте 1 FP.
  • Якщо гравець не набрав достатньо FP для переходу на новий рівень або збереження поточного, йому буде виплачено 10% від всієї вартості зароблених на той момент очок.
  • Призи «барабану» зараховуються відразу ж після їх розіграшу.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий