Користувач Manuchao
Експерт
Manuchao
Оновлено

Фріроли ПокерМатч

Багато покер-румів проводять безкоштовні турніри з різними призовими фондами. На PokerMatch деякі з них проходять щодня, а інші – раз на тиждень. Такі івенти відрізняються умовами реєстрації: за наявністю квитка / пароля, за депозит тощо. Найбільш популярними є загальнодоступні фріроли, оскільки для участі в них рум не виставляє додаткових вимог.

З допомогою турнірів без бай-іну ви можете примножити банкрол, не ризикуючи власними грошима. Фріроли ПокерМатч збирають невелику кількість людей, тому шанси потрапити в призову зону досить високі.

Збігів, не знайдено

Де знайти фріроли PokerMatch

Найпростіше знайти щоденні фріроли на сьогодні в лобі ПокерМатч. Для цього скористайтеся нашою покроковою інструкцією:

Крок 1
Крок 1

Відкрийте клієнт покер-руму на смартфоні/планшеті або ПК (залежно від того, як вам зручніше).

Крок 2
Крок 2

Перейдіть до турнірного лобі.

Крок 3
Крок 3

Відкрийте вкладку "Фріроли" – безкоштовні покерні турніри відобразяться на екрані вашого пристрою.

Фріроли ПокерМатч

Є два способи знайти безкоштовний івент, не відкриваючи вкладку фріролів:

 • Перший – у лобі МТТ-івентів зробити вибірку від найнижчих бай-інів до найвищих.
 • Другий – з допомогою фільтра вибрати відображення фріролів PokerMatch.

Часто покер-рум проводить безкоштовні турніри, присвячені святковим дням. Наприклад, на новий рік у фріролах можуть розігруватись призові фонди в кілька сотень тисяч гривень. Про їх проведення повідомляють заздалегідь на офіційній сторінці руму.

Розклад фріролів PokerMatch

В українському покер-румі фріроли проводяться щодня. У розкладі є чотири види безкоштовних турнірів:

 • Загальнодоступні: івенти з відкритою реєстрацією для всіх клієнтів руму, без обмежень.
 • Приватні фріроли з входом за квитком: потрібен спеціальний квиток, який можна отримати за виконання тих чи інших завдань, або його можуть отримати гравці певних рівнів.
 • З паролем: для реєстрації потрібно ввести спеціальний код, який можна дізнатись на сайті Cardmates. Паролі на фріроли ПокерМатч публікуються за годину до початку турніру.
 • Акційні: в такі турніри реєструють гравців, які виконують певні умови. Наприклад, потрібно зробити депозит на мінімальну суму.

У приватних та загальнодоступних івентів є свої переваги та недоліки. У закритих фріролах невелика кількість учасників, і це плюс, тому що є більше шансів посісти призове місце. Відкриті безкоштовні турніри збирають по кілька тисяч реєстрацій, зате в них зазвичай розігруються солідні призові фонди.

Наприклад, турнір для нових гравців New Players Freeroll з гарантією 500₴. Взяти участь у ньому можуть лише користувачі, які зареєструвалися на ПокерМатч протягом останніх 30 днів. У середньому подія збирає трохи більше, ніж 500 реєстрацій, а рівень більшості гравців – низький. Тому є чудові шанси оформити свої перші призові в турнірі та виграти реальні гроші.

Також примітним є ексклюзивний фрірол для гравців Cardmates. Він проходить раз на тиждень, і зіграти в ньому можуть лише ті гравці, які зареєструвалися на PokerMatch від нашого сайту. Гарантія досить висока, людей грає небагато – чудова нагода збільшити свій банкрол.

Як знайти актуальні фріроли на сьогодні 

Актуальний розклад фріролів PokerMatch можна дізнаватися на форумах та в соціальних мережах покер-румів. Але так ви не завжди вчасно отримуватимете паролі для турнірів. У нас можна отримати спеціальний код для реєстрації в приватних фріролах за годину до їх початку. Дуже важливо отримати пін-код заздалегідь, оскільки більшість безкоштовних івентів не мають пізньої реєстрації.

Одним з найлегших і найнадійніших способів знайти фрірол є лобі руму. Досвідчений турнірний гравець знає, що покер-руми приділяють велику увагу появі нових користувачів у себе на сайті. Тому для рекреаційних покеристів на ПокерМатч розроблено багато різноманітних акцій та фріролів, які можуть запропонувати щедрий призовий фонд.

Переваги гри в безкоштовних турнірах

Фріроли – чудова можливість зіграти в покер, не ризикуючи власними коштами. Для новачків це перше серйозне змагання, в якому вони можуть застосувати отримані теоретичні знання на практиці. Які ще плюси участі в таких турнірах?

 • Розігруються пакети на живі серії.
 • Можливість випробувати стратегії гри та ознайомитися з особливостями ПЗ руму.
 • Безкоштовна практика гри.
 • Багато слабких гравців.
 • Можливість сформувати стартовий банкрол з нуля.

Покер-рум активно працює над сіткою фріролів, щоби кожному клієнту дати можливість грати безкоштовно. Всі актуальні паролі відображаються на цій сторінці. Реєструйтеся заздалегідь.

Поширені запитання Поширені запитання

❓Як взяти участь у фріролах "New Players"?

Взяти участь можуть лише ті користувачі, які зареєструвалися на ПокерМатч протягом останніх 30 днів.

💸Чи можна зареєструватися в одному фріролі кілька разів?

Безкоштовні турніри не передбачають можливості багаторазового входу, але в більшості з них є ребаї, з допомогою яких можна повернутися в гру.

👀Де знайти розклад фріролів?

У лобі ПокерМатч або в розділі розкладу фріролів на Cardmates.