«Френк Сінатра» покерного світу: новий альбом від Кейна Каласа

Американський покер-про Кейн Калас випустив новий музичний альбом

​Знайомтесь, на фото вище – американський хайролер Кейн Калас. За свою кар'єру він виграв у живих турнірах майже 2 000 000$, оформив срібло на серії WPT та безліч потраплянь до призів на WSOP. Крім того, цей хлопець виграв один з найбільших банків в історії покерних TV-трансляцій (близько 2,1 мільйона доларів). Але Калас вміє не тільки грати в покер.

Чим ще прославився цей гравець – своїми музичними талантами. Джазовий виконавець співав у численних мюзиклах, а іноді навіть демонстрував свої здібності у кабінці покерних коментаторів на великих серіях.


Нещодавно Кейн Калас випустив новий альбом High Hopes, створений спільно із різними джазовими виконавцями. Головною особливістю альбому стала відсутність будь-якої комп'ютерної обробки – велика рідкість у сучасній музиці.

«High Hopes є переосмисленням класики золотого століття музики у сучасній інтерпретації. Якщо ви шанувальник Сінатри, Діна Мартіна чи Майкла Бубле, тоді цей альбом вам сподобається», – розповів Калас.​

Крім музики, Кейн активно займається інвестуванням. Але не дивлячись на щільний графік, хлопець завжди знаходить час на улюблену гру – під час цьогорічного WSOP він оформив 14 ITM.

Якщо вам подобається атмосфера «старої доброї Америки», ви можете ознайомитися з творчістю Каласа та послухати новий альбом на його YouTube-каналі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.