Біографічний фільм про Дойла Брансона вийде на великих екранах

Про життя Дойла Брансона знімають біографічний фільм, який може стати таким же популярним, як «Шулери».

​Напевно, у покерному світі не знайдеться більш легендарного імені, ніж ім'я Дойла Брансона. Член Залу Слави покеру, володар 10-ти браслетів WSOP, письменник та справжній шукач пригод здобув славу ще у 70-х роках, коли Техаський Холдем лише набирав популярність.

Не дивно, що навіть до того, як «Texas Dolly» помер у віці 89-ти років, про його життя вже знімали фільми. На цей день у роботі знаходиться одразу декілька документалок, але особливої уваги заслуговує проєкт Джастіна Сміта – повноцінний біографічний фільм, який повинен вийти на великих екранах.

Робота над біографічним фільмом почалася ще у травні 2022-го року, при житті Брансона. Після того, як компанія Radar Pictures викупила права на зйомки, вона почала шукати продюсера, який ідеально зміг би передати на екран дивовижну історію Дойла. На щастя, вони вийшли на Джастіна Сміта.

Продюсер, сценарист та успішний гравець в покер Джастін Сміт знімає біографічний фільм про життя Дойла Брансона

​Джастін Сміт пішов з покеру близько семи років тому, щоб втілити свою мрію, ставши продюсером та сценаристом у Голлівуді. За свою покерну кар'єру він оформив мільйони доларів призових у живих турнірах та в онлайні.

«Я доволі багато грав з Дойлом. Думаю, ми вперше зустрілися за столом, коли мені було ще 21. Ми грали за високими ставками у Bobby's room – мені так сподобалося з ним грати, що я почав робити це регулярно, протягом декількох років. Тому я дещо знав про нього», – розповідає Джастін.

Сміт розпочав роботу над сценарієм, консультуючись із самим Брансоном. Після смерті покериста закінчити фільм було справою честі: спочатку виникла затримка через втрату зв'язку з Дойлом, а потім розпочався тривалий страйк голлівудських сценаристів. Але на цей час справа пішла – за словами Джастіна, з ним зв'язався дуже відомий режисер, який зацікавився фільмом.

«Сумно, що він не зможе погрітися у променях слави та пройтися по червоній доріжці під час прем'єри фільму про власне життя. Але у мене все ще залишилися текстові повідомлення між мною та Дойлом, і я знаю, що сценарій йому дуже сподобався», – поділився Сміт.

Джастін вважає, що у майбутнього фільму є всі шанси стати популярним не тільки серед гравців, а й серед широкої аудиторії та надихнути нових людей приєднатися до світу покеру. Адже коли у центрі проєкту така легендарна людина – він просто приречений на успіх.

Що ж, вдалий симбіоз професійного гравця/сценариста та відомого голлівудського режисера дійсно може подарувати світу фільм, на який із нетерпінням чекають всі покеристи з часів приголомшливого успіху «Шулерів». Сподіваємося, у Джастіна Сміта все вийде, як треба 🙏

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна Tarasgr Гуру
Гуру

З нетерпінням чекаю виходу!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.