Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGPoker перенесли два WSOP-турніри через технічний збій

Технічний збій

Серія WSOP Online перейшла на міжнародний рівень і стартувала в покер-румах мережі GG. Вчора, 19 липня, в рамках Всесвітньої покерной серії в онлайні почалися 3 події, але тільки один гравець отримав заповітний золотий браслет, так як два інших турніри довелося призупинити.

Вчора ввечері в покер-румі GGPoker стався збій, через який довелося перенести дві події WSOP Online на наступну неділю. Мова йде про благодійний турне $1,111 Every 1 for Covid Relief і $100 The Opener з гарантією 2 000 000$.

На своїй сторінці в Твіттері представники покер-руму принесли офіційні вибачення гравцям:

«Ми приносимо вибачення за все, що сталося сьогодні. Була знайдена критична помилка, і ми змушені перенести WSOP Event#32 і #33 на наступний тиждень на той же час.

Всі гравці почнуть гру з поточними стеками.

В даний час ми плануємо загальну компенсацію за дискомфорт і незручності.

Будь ласка, слідкуйте за оновленнями в наших каналах зв'язку, а також в додатках і/або повідомленнях в клієнті».

Пізніше вони повідомили, що помилка(баг) була викликана великою кількістю гравців, які приєдналися до The Opener і інших івентів. Сервери турніру не змогли відновити роботу через високі навантаження, незважаючи на те, що пропускна здатність була збільшена вдвічі. В покер-румі будуть вжиті заходи, щоб майбутні події проходили без проблем.

Тим часом, The Opener зібрав рекордну кількість гравців: 29 306 (рекорд WSOP) і гарантія в 2 мільйони була перебита майже на 700 000$.

Івент#32 The Opener за 100$ перенесений на 26 липня (неділя) на 21:30. Решта 3 684 гравців почнуть виступ в турнірі з тими стеками, які були у них на момент втрати з'єднання, а також отримають компенсацію турнірними доларами в сумі бай-іна. Тобто по T$100.

Івент#33 Every 1 for Covid Relief за 1 111$ перенесений на 26 липня (неділя) на 21:00. Так як турнір був благодійний, GGPoker подвоїть зібрану на благодійність суму (177 378$).

Крім WSOP-турнірів через збій були припинені і скасовані також ряд інших подій в покер-румі, всім гравцям яких будуть відшкодовані гроші відповідно до політики повернення турнірів в покер-румі, а саме:

  • Якщо турнір ще не почався, GGPoker повертає всі бай-іни і збори зареєстрованим гравцям.
  • Якщо турнір почався, але ще не закінчилася пізня реєстрація, або якщо період пізньої реєстрації закінчився, але турнір не досяг зони виплат, гравці, що залишилися отримають назад турнірний збір. Що ж стосується призового фонду, то 50% ділиться в рівній мірі між всіма гравцями, що залишилися в момент скасування, а решта 50% виплачуються в залежності від стеків на момент скасування.
  •  Якщо турнір має гарантований призовий фонд, який не був досягнутий або перевищений на момент скасування, буде розподілятися тільки сума призового фонду, зібрана при реєстрації гравців.Якщо турнір досяг зони виплат, які залишилися гравцям буде повернений турнірний збір. Що стосується призового фонду, то наступна виплата буде порівну поділена між усіма гравцями, що залишилися в момент скасування, а залишок виплачується відповідно до кількості фішок у гравців, що залишилися.

Турніри WSOP Online ви можете зіграти на GGпокерок, отримавши при цьому бездепозитний бонус і 100$ на турніри WSOP за перший депозит.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.