GGPoker створили додаток WSOP+ для більш зручної гри на Світовій серії покеру

Мобільний додаток WSOP+ від GGPoker: Мінімізація черг під час Світової серії в офлайні та зручне відображення інформації про поточні турніри

​Слідом за ЕPT та іншими великими офлайн-серіями WSOP також обзавелися своїм мобільним додатком. Днями GGPoker викатили WSOP+ для оптимізації гри у live-подіях Світової серії покеру.

Новий додаток вперше затестять на серії WSOP Paradise, яка незабаром стартує на Багамах. Нагадаємо, що крім покерної еліти «у раю» також зустрінуться зірки баскетболу, футболу та шахів.

Завдяки зручному додатку учасники Світової серії зможуть реєструватися у турнірах та слідкувати за всіма оновленнями зі своїх мобільних пристроїв. Це дозволить зменшити великі черги та полегшити роботу персоналу на серії.

Декілька основних функцій WSOP+

Інформація у реальному часі – тепер гравці зможуть бачити турнірний розклад, час та кількість гравців у конкретній події прямо на екрані свого телефону.

Зручні сповіщення – гравці можуть не турбуватися, що пропустять початок реєстрації у турнірах чи інші важливі оновлення.

Синхронізація із турнірами – вся доступна інформація про подію швидко оновлюється у додатку. Відображаються рівні блайндів, стеки гравців, час до перерви, пейджампи та інші деталі.

Під запуск нового додатку та старт серії WSOP Paradise, GGPoker пропонують декілька спеціальних пропозицій для нових користувачів WSOP+:

  • Розіграш квитків до турніру 1 650$ Mystery Millions серед 10-ти щасливчиків, які зареєструються у додатку до 29-го листопада. Переможців, що безкоштовно зіграють у події на Багамах оберуть випадковим чином;​
  • Гарантований квиток до 1 650$ Mystery Millions за депозит на WSOP+ у розмірі 31 300$ (пропозиція діє до 1-го грудня);
  • 11 безкоштовних ночей у готелі Atlantis Suite вартістю 10 000$ за депозит у розмірі 150 000$.

Завантажити додаток WSOP+ на iOS чи Android можна на офіційному сайті wsopplus.com

GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.