Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGпокерок створили у себе Platinum Community


Покер-рум GGпокерок, що належить великої покерної мережі GG Network активно працює над створенням навколо своєї мережі повноцінної покерної спільноти.

І ось, команда покер-руму вирішила піти далі у формуванні активного покерного ком'юніті і створила окрему спільноту для гравців зі статусом Platinum.

Тепер всі покеристи, який мають на GGпокерок фіксований рейкбек можуть приєднатися до Platinum Community.

Читати також: GGпокерок створили команду професіоналів OmahaSquad

Як ви вже зрозуміли, для отримання доступу в Platinum Community вам потрібно мати Platinum-статус в програмі лояльності Fish Buffet. Для мінімального Platinum-рівня необхідно набрати 2 250 FP (Fish Points) за два тижні або награти 22,50$ рейка.

Ті гравці, які увійдуть в Platinum Community отримають додаткові привілеї спільноти, серед них: знижки на навчальні матеріали в Platinum Academy, швидку реакцію служби підтримки, інформування про актуальні майбутніх івентах.

Окрім цього, члени Platinum Community братимуть участь в спеціальних опитуваннях. Ці опитування будуть спрямовані на подальший розвиток покер-руму і налагодження хорошою зворотного зв'язку між гравцями та командою покер-руму. Таким чином представники мережі хочуть зміцнити свої позиції на ринку онлайн-покеру і залучити у своє лобі більше регулярів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.