GGпокерок змістили PokerStars з першого місця рейтингу PokerScout

GGпокерок змістили PokerStars

GGпокерок змістили ПокерСтарс з першого рядка в рейтингу PokerScout. Історична подія трапилося на цих вихідних, а до цього довгі роки Старзи були кращими в світі.

З 2006 року ПокерСтарс перебували на першому місці в авторитетному рейтингу. На початку року ПокерМатч створив інноваційні кеш-столи, завдяки яким піднявся на першу сходинку, але за підсумками PokerScout не зарахували цей трафік.

Читати також: Battle Royale: нова гра на GGпокерок

У рейтингу за загальним значенням тижня у GGпокерок показник 5 000, а у PokerStars: 4 800. Хоча за кількістю гравців в годину пік червоно-пікові випереджають своїх конкурентів на 622 гравці.

PokerScout

Є велика ймовірність того, що GGпокерок залишатимуться на першому місці ще довгий час. Багато в чому завдяки низьким лімітами, постійним акціях і лідербордам, а також проведення WSOP Online. Під час Світової серії покеру очікується найбільш велика кількість гравців в онлайні.

ПокерСтарс зможе скласти конкуренцію ближче до осені. Але для цього червоно-піковим потрібно переглянути свою політику акцій, розклад турнірів і багато іншого. Як ви вважаєте, чи зможе ПокерСтарс знову стати топ-1?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.