Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Голова Всеукраїнської покерної федерації взятий під варту за рішенням суду

Скандал у світі покеру: обшуки в покер-клубах та затримання голови Федерації спортивного покеру

Суд, який проходив по справі щодо організації діяльності мережі підпільних покер-клубів, обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для двох з чотирьох підозрюваних. Як виявилось, серед цих двох опинився і голова Всеукраїнської федерації спортивного покеру - Сергій Єфіменко.

Розслідування по цій справі веде Бюро економічної безпеки (БЕБ), яке 23 січня провело обшуки в офлайн-клубах в Одесі, Харкові та Києві. У результаті обшуків були вилучені комп'ютери, ігрове обладнання, «чьорна» бухгалтерія, 1,3 млн грн готівкою в еквіваленті та 38 столів для гри в покер. 

За версією слідства, група осіб під виглядом діяльності «Клубу спортивного покеру» проводила незаконні азартні ігри – кеш-гру в покер.

БЕБ заявило, що незаконна діяльність прикривалася документами дозвільного характеру, виданими громадською організацією, яка має відношення до спортивного покеру.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)
Україна Bullets_zz Еліта
Еліта

Ця новина була прогнозованою на тлі отанніх повідомлень 

0 відповідей
Україна Begu_Idu Еліта
Еліта

Вони що грали а покер на гроші??

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.