GTO Wizard та функция Fair Play Check виявили першого чітера: володаря перстня WSOP

Результати функції Fair Play Check: звинувачення в читерстві чемпіона WSOP

Нещодавно ми писали про анонс співпраці між WPN, WPTGlobal та GTO Wizard. І ось сталі відомі перші результати функції Fair Play Check: Майк Хольц звинуватив у читерстві гравця на ім'я Крістофер Баттенфілд, який виграв у серпні перстень WSOP.

«Крістофер нещодавно обіграв у хедз-апі Джеффа Платта і отримав перстень. Пізніше я зустрів його у браслетному турнірі за 2 000$, роздачі здалися мені дивними. Я забив 5 його роздач у Fair Play Check — і виявилося, що він увечері порахував усі 5. Я відправив всю інформацію покер-руму WSOP. Після цього за столами я його більше не бачив. Якщо зустрічалися з ним — пробийте роздачі теж, зберемо більше доказів».

Після публікації цієї заяви у X-мережі у реплаях всі почали тегать обліковий запис руму WSOP і вимагати розгляду. За останні тижні Баттенфілд (крім іншого) побував на 3-х фіналках браслетних турнірів і отримав більше 130 000$ призових. Прокоментував скандал і Джефф Плат, який ймовірно і став жертвою Баттенфілда:

«Дякую Майку, GTO Wizard і руму WSOP. Але я не наполягаю на пересмотрі результатів. Мені не потрібно ні персня, ні додаткових грошей». 

На що відомий покерний коментатор Тоні Данст відповів, що Платт заслужив і те і інше, а всі гравці, які постраждали від дій шахрая, повинні отримати пейджампи.

Виришальну точку у цьому скандалі мають поставити результати розслідування з боку WSOP. Цікаво, якщо звинувачення підтвердяться, то що стане з банкролом Баттенфілда (якщо на його рахунку є гроші) та перснем?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.