Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Хекстон не зумів виграти другій турнір Super High Roller Bowl поспіль. Його зупинив Джаред Блезнік

Джаред Блезнік - чемпіон 100 000$ Super High Roller Bowl PLO

На початку жовтня у Лас-Вегасі завершився один з найдорожчих турнірів цього року з гри у Холдем - 300 000$ Super High Roller Bowl NLH. Чемпіоном тієї грандіозної події став американець Айзек Хекстон, який отримав за перше місце 2 760 000$. А сьогодні він мав усі шанси на те, щоб виграти ще й найдорожчий турнір року з пот-лімітної Омахи.

Турнір 100 000$ Super High Roller Bowl PLO зібрав 38 входів, а призовий фонд склав 3 800 000$. Одним з учасників події став й Андрій Любовецький. Українському хайролеру вдалося пройти до Day 2, у якому на жаль він і закінчив свій виступ у турнірі. Призова зона склала топ-7 найкращих, до числа яких не зумів потрапити переможець SHRB 2022 року - Даніель Негреану. Ось тут можно дізнатися більше про те, як канадець драматично вилетів на баблі. Ми лише відмітимо, що вибив Негреану з турніру не хто інший як Джаред Блезнік, який і вийшов у хедз-ап проти Айка Хекстона.

Взагалі гра за фінальним столом тривала більше 14 годин, а тому обидва гравці у кінці були помітно стомлені та виснаженні. Можливо саме ці фактори і призвели до того, що, незважаючи на своє чіп-лідерство на початку дня та лідерство у хедз-апі, Хекстон допустився кількох помилок і, як наслідок, програв гру віч-на-віч, посівши підсумкове друге місце. Ну а перемогу у турнірі святкував Джаерд Блезнік, який здобув найбільшу перемогу у свої кар'єрі та заробив 1 292 000$.