Іспанська «машина»: Хуан Пардо оформив новий титул на PokerStars

Іспанський покер-про Хуан Пардо додав до своїх численних титулів перше місце у турнірі 1 050 Sunday Super Sonic

​На цих вихідних відомий хайролер Хуан Пардо ледь не повторив свій подвиг, який він оформив у серпні на серії WCOOP. Нагадаємо – того разу іспанський «монстр грінду» заробив два чемпіонських титули за пару годин та поповнив рахунок на майже 600 000$.

Як це було: Аддамо виявився крутішим за Астедта, а Хуан Пардо виграє все підряд

Цього разу все пройшло не так гладко, але не менш ефектно. Під час недільної сесії на PokerStars іспанець увірвався до регулярного турніру 1 050$ Sunday Super Sonic. Подія із гарантією у 40 000$ зібрала всього 37 входів, тому без невеличкого оверлею не обійшлося.

Як результат – Пардо додав до своєї численної колекції титулів на «старзах» ще один, разом із 16 714$ призових.

Але на цьому пригоди іспанця на PokerStars не скінчилися – приблизно через пару годин він опинився за фіналкою події 5 200$ Titans Event. Цей турнір виявився набагато популярнішим, зібравши 64 входи та 320 000$ призового фонду.​

У Пардо були всі шанси повторити своє досягнення, заробивши два титули з невеличким інтервалом, але... Щось пішло не так – герой фінішував на четвертому місці (+36 292$ призових). Перемогу та 86 371$ здобув маловідомий гравець з Мальти «Haringbuis».

Цього разу «подвійного удару» не вийшло. Але завдяки плюсу у розмірі 53 000$ сесію, судячи з усього, іспанець таки «відмазав» 😅

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.