Кабмін хоче спростити процедуру позбавлення гемблінгової ліцензії

Не так давно в сфері українського гемблінгу почали відбуватись певні метаморфози. Повномасштабне вторгнення істотно вплинуло на ці процеси. Деякі з них були відносно-позитивними – інші навпаки, суттєво погіршили становище місцевих операторів азартних ігор.

Своєрідні податкові канікули для більшості операторів азартних ігор закінчились й компаніям прийшлось зіштовхнутися із суворою реальністю. Спочатку Кабінет Міністрів України внесли зміни до пункту 1 постанови КМУ від 18.03.2022 р. №314., який створив доволі складні умови для наземних закладів.

Трохи згодом рішенням РНБО було заблоковано понад 500 сайтів, які надавали послуги азартних ігор. До списку потрапили і деякі легальні покер-руми та онлайн казино, яких запідозрили в ухилянні від сплати податків.

Читати також: Блокування PokerStars в Україні: що робити покеристу?

В березні цього року Кабмін підготував безліч пропозицій по законопроектам, які повинні врегулювати багато важливих соціально-економічних питань. Серед них є рекомендації по внесенню змін до гемблінгового законодавства. Кабмін пропонує процедури призупинення дії чи навіть позбавлення операторських ліцензій в умовах війни, а також про формальні кроки перегляду цих заходів після скасування воєнного стану.

Цей проект також містить у собі основні положенняю, які забороняють використання брендів, що представлені на території держави-агресора. Також він регламентує позбавлення усіх прав на організацію азартних ігор в Україні компаніям, які надають свої послуги на окупованих територіях.

Окрім цього в пропозиціях Кабінету Міністрів містяться окремі пункти про спрощеня процедур отримання та позбавлення гемблінгових ліцензій, посилення державного контролю над цими процесами, а також створення нової системи сертифікації. Поки що невідомо чи ухвалять подібний законопроект в тому вигляді, в якому він зараз є.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.