Гемблінгу в Україні заборонили оподаткування за спрощеною системою

На початку повномасштабного ​російського військового вторгнення Верховна Рада України дозволила спрощену систему оподаткування, згідно з яким усі фізичні особи – підприємці та платники єдиного податку першої та другої груп, отримали право тимчасово не сплачувати єдиний податок, або сплачувати його частково.

При цьому від них також не вимагалось заповнення декларації платника податків на період дії воєнного стану. Гральному бізнесу було дозволено сплачувати або навіть не сплачувати податок у 2% за умови грошового обороту до 10 000 000 000₴ на рік.

Цією можливість скористались деякі представники грального бізнесу, які мають гемблінгову ліцензію від КРАІЛ та офіційно працюють на території України.

Читать также: GGPoker перерахував Україні понад 2 500 000₴ допомоги

Таким чином, приблизно вісім легальних гемблінгових платформ перейшли в Україні на таку систему стягнення коштів. При цьому двоє гемблінгових операторів з восьми взагалі не сплачували податки, попри те, що увесь цей час вони працювали без будь-яких перешкод.

І ось, уже 12-го січня Верховна Рада України заборонила спрощену систему оподаткування для грального бізнесу і тепер для гемблінгу в Україні не буде жодних пільг, як це було і до 15-го березня минулого року.

Таке рішення народні обранці ухвалили через суттєвий дефіцит бюджетних надходжень з цієї сфери. Для порівняння, до введення спрощеної системи оподаткування для гемблінгу, оператори азартних ігор сплачували в середньому по 200 000₴ на добу, а після переходу на спрощену систему, шестеро "пільговиків" платили в середньому по 23 000₴ на добу.

Числа говорять самі за себе: держбюджет України отримав всього 1 056 000 000₴ податкових надходень від гемблінгу, замість очікуваних 12 000 000 000₴. Різниця більш ніж у десять разів й тому очевидно, чому саме представники влади в Україні вирішили "прикрити цю лавочку" для гральних платформ.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.