Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Коли дуже сильно любиш покер: чоловік зробив пропозицію дилеру у румі The Lodge

У техаському покер-румі The Lodge чоловік раптово встав посеред гри на коліно та зробив пропозицію своїй нареченій, що працює дилером

​Техаський покер-рум The Lodge, який славиться завдяки своєму співзасновнику Дугласу Полку, доволі часто привертає увагу покерних ЗМІ. Пам'ятаєте, як ми розповідали про дівчину, що виграла тут 100 000$ готівкою? Тепер покерна кімната перетворилася на місце для пропозицій руки та серця.

Нещодавно прямо посеред гри місцевий регуляр став на одне коліно та зробив пропозицію своїй дівчині, яка працювала дилером у The Lodge. До цього Кріс та Джен зустрічалися декілька років, проводячи більшість часу за покерними столами.

Цікаво, що Джен не одразу прийняла пропозицію – як справжній професіонал, вона трохи подумала перед тим, як натиснути «кол». Зворушливе відео можна побачити нижче.

Як відомо, невдовзі після цього Кріс та Джен переїхали з Техасу до Аризони. Однак, щасливу пару інколи можна помітити у The Lodge – дівчина працює мандруючим дилером, тому іноді проводить тут деякі заходи.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.