Кріс "Big Huni" Ханікен заробив 10 000$ на коронавірусі

Кріс Ханікен 2020

Місяць тому в заголовки новин потрапив професійний покерист Кріс Ханікен. Причиною появи в заголовках була не перемога в покері, а специфічне парі. Під час епідемії коронавірусу предметом спору стала кількість смертей від нього.

«Хочу поставити на понад 100 000 смертей від Covid-19 в США до 1 вересня. Для успішного укладення парі я повинен знати вас особисто», – написав місяць тому Стів Ханікен.

Після цього поста на Ханікена обрушилася велика критика. На свій захист покерист повідомив, що його дуже лякала обстановка в світі і те, що люди не до кінця розуміли наскільки все серйозно. Своєю метою він бачив не заробіток грошей, а повідомлення людям про небезпеку.

Підсумки парі

На жаль, ситуація виявилася настільки серйозною, що ставка Ханікена зіграла набагато раніше вересня. Уже в травні кількість смертей від коронавірусу в США перевищило позначку 100 000.

Кріс Ханікен 2020

Переклад: Понад 100 тисяч смертей за 3 місяці! Сумно спостерігати таку цифру, але варто відзначити, що поступово ситуація стабілізується і з кожним днем ​​все менше смертей. Всю виграну суму я віддаю на благодійність.

Таким чином, Хаінкен повідомив про перемогу своєї ставки 10 000$ на більш 100 000 смертей в установлені терміни.

Читати також: Покеристи Олівер Байлс і Девід Сендс заразилися коронавірусом

Багато читачів поставилися критично до такого парі, але в підсумку покерист домігся підвищення обізнаності. Також всю виграну суму він пожертвував на благодійність.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий