Майк Уотсон став раннер-апом турніру WCOOP за 10 300$

Майк Уотсон 2020

Майк Уостон – досвідчений професіонал з Канади. Майк грає в покер давно і успішно, адже в списку найприбутковіших покеристів своєї країни він входить в топ-10 із загальним виграшем за всю кар'єру в живому покері 12 118 000$.

В онлайні його результати нітрохи ні гірше, а в рейтингу PocketFives канадець займає одиннадцяту сходинку в списку кращих покеристів з усього світу. Сьогодні він ще більше наблизився до топ-10, та як виграв чергові шестизначні призові в івенті WCOOP 2020.

Турнір WSOOP-02-H зібрав 136 учасників, які внесли бай-ін 10 300$. Серед них було багато відомих професіоналів, які є постійними учасниками хайролерських івентів.

Читати також: Росіянин Олексій Макаров став ранер-апом івенту WCOOP з Омахи

Зона ITM налічувала лише 17 місць і всі прагнули в неї потрапити, але далеко не всім це вдалося. У списку тих, хто в неї не потрапив виявилися Артур Мартиросян, Федір Хольц, Бенджамін Ролле, "Hello_totti", Ніклас Астедт і інші. Зовсім без призових вони не залишилися, так як в турнірі давали баунті за вибивання гравців.

Баббл-боєм фінального столу став Патрік Леонард. Коли до фіналки залишався один крок, Патрік покинув гру і його результатом стало десяте місце.

Українець Андрій Новак пробився за фінальний стіл, але покинув його першим. Андрію не вдалося надовго затриматися за финалкою і його вибили на дев'ятому місці, що принесло йому 40 000$.

За головний приз в хедз-апі билися Майк Уотсон і Дімітар Данчев з Болгарії. Болгарин показав відмінний покер і обіграв досвідченого Майка Уотсона. Переможець турніру забрав 400 000$ призових, а раннер-апу івенту дісталися 198 000$.

Результати WSOOP-02-H за 10 300$

WSOOP-02-H

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.