Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Майкл Постл вимагає 330 000 000$ компенсації від своїх обвинувачів

Майкл Постл 2020

Минулого місяця суд виніс рішення у справі Майкла Постла і виправдав покериста. Головним аргументом стало те, що Каліфорнійські суди не вирішують спори про азартні ігри і суддя не розібрався наскільки високий був вінрейт у фігуранта скандалу.

Але на цьому історія не закінчилася. Тепер Майкл готується завдати удару у відповідь: Постл подав до суду відразу на кількох людей, які звинувачували його в шахрайстві. У цей список потрапили Вероніка Бриль, Даніель Негреану, Даг Полк, Джонатан Літтл, Філ Гальфонд, Джо Інграм і багато інших.

Майкл вимагає відшкодувати моральні збитки просто космічною сумою 330 000 000$. Скільки грошей з кожного кривдника хоче отримати Постл невідомо, але в цей список потрапили всі, хто намагалися довести його нечесну гру.

Читати також: Філ Гальфонд хоче довести шахрайство Майкла Постла

Цікавим є той факт, що в цей список потрапив навіть популярний канал ESPN. Такої честі вони удостоїлися тільки через одну фразу з приводу справи Постла:

«Вдячні Скотту Ван Пельтьє за відмінно виконану роботу з приводу справи Постла. Людина пояснила все докладно і зрозуміло, сподіваємося ми скоро розберемося з цією ситуацією»

Так чином, якщо ви активно висловлювалися в інтернеті проти Майкла Постла - будьте обережні. Якщо цей хлопець виграє суд, то ви ризикуєте виплатити йому сотні тисяч доларів за моральну шкоду.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.