Майкл Постл вимагає 330 000 000$ компенсації від своїх обвинувачів

Майкл Постл 2020

Минулого місяця суд виніс рішення у справі Майкла Постла і виправдав покериста. Головним аргументом стало те, що Каліфорнійські суди не вирішують спори про азартні ігри і суддя не розібрався наскільки високий був вінрейт у фігуранта скандалу.

Але на цьому історія не закінчилася. Тепер Майкл готується завдати удару у відповідь: Постл подав до суду відразу на кількох людей, які звинувачували його в шахрайстві. У цей список потрапили Вероніка Бриль, Даніель Негреану, Даг Полк, Джонатан Літтл, Філ Гальфонд, Джо Інграм і багато інших.

Майкл вимагає відшкодувати моральні збитки просто космічною сумою 330 000 000$. Скільки грошей з кожного кривдника хоче отримати Постл невідомо, але в цей список потрапили всі, хто намагалися довести його нечесну гру.

Читати також: Філ Гальфонд хоче довести шахрайство Майкла Постла

Цікавим є той факт, що в цей список потрапив навіть популярний канал ESPN. Такої честі вони удостоїлися тільки через одну фразу з приводу справи Постла:

«Вдячні Скотту Ван Пельтьє за відмінно виконану роботу з приводу справи Постла. Людина пояснила все докладно і зрозуміло, сподіваємося ми скоро розберемося з цією ситуацією»

Так чином, якщо ви активно висловлювалися в інтернеті проти Майкла Постла - будьте обережні. Якщо цей хлопець виграє суд, то ви ризикуєте виплатити йому сотні тисяч доларів за моральну шкоду.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.