Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Мережа Chico заборонила софт для захоплення екрану та сховала ніки гравців

Сеть Chico запретила софт для захвата экрана и спрятала ники игроков

Дедалі більше покер-румів роблять ставку на рекреаційних гравців та вводять обмеження, які на їхню думку можуть покращити екосистему покерної кімнати.

Одна покерна мережа почала обмежувати можливість спостереження за гравцями кеш-столів, а також забороняти роботу скриптів автопосадки.

Ось і настала черга Chico Poker Network вводити у себе подібні заборони, щоб залучити до себе якнайбільше гравців-аматорів.

Читати також: TigerGaming виплатив компенсації гравцям, які постраждали від ботів

Починаючи з 20-го жовтня у всіх покерних кімнатах мережі Chico була прибрана можливість переглядачів гравців за кеш-столами в режимі спостерігача.

Це означає, що тепер якщо ви хочете дізнатися про нікнейми гравців за столом, то необхідно буде поставити хоча б 1 ВБ. Таке нововведення суттєво обмежить бамхантинг, а також ускладнить селектинг столів для регулярів.

Проте це не найстрашніше. Адже тепер граючи в покер-румах мережі Chico ви не зможете використовувати жодних програм, які роблять захоплення екрану. Ця заборона поширюється не лише на конвертери, а й на стрімерські платформи, а також на Скайп. Не можна навіть зробити знімок з екрана.

Нові правила вже відлякали стрімерів покеру, які грали в румах Chico Poker Network і швидше за все варто очікувати відплив регулярів з покер-румів і наплив рекреаційних гравців.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.