Мережа Chico заборонила софт для захоплення екрану та сховала ніки гравців

Сеть Chico запретила софт для захвата экрана и спрятала ники игроков

Дедалі більше покер-румів роблять ставку на рекреаційних гравців та вводять обмеження, які на їхню думку можуть покращити екосистему покерної кімнати.

Одна покерна мережа почала обмежувати можливість спостереження за гравцями кеш-столів, а також забороняти роботу скриптів автопосадки.

Ось і настала черга Chico Poker Network вводити у себе подібні заборони, щоб залучити до себе якнайбільше гравців-аматорів.

Читати також: TigerGaming виплатив компенсації гравцям, які постраждали від ботів

Починаючи з 20-го жовтня у всіх покерних кімнатах мережі Chico була прибрана можливість переглядачів гравців за кеш-столами в режимі спостерігача.

Це означає, що тепер якщо ви хочете дізнатися про нікнейми гравців за столом, то необхідно буде поставити хоча б 1 ВБ. Таке нововведення суттєво обмежить бамхантинг, а також ускладнить селектинг столів для регулярів.

Проте це не найстрашніше. Адже тепер граючи в покер-румах мережі Chico ви не зможете використовувати жодних програм, які роблять захоплення екрану. Ця заборона поширюється не лише на конвертери, а й на стрімерські платформи, а також на Скайп. Не можна навіть зробити знімок з екрана.

Нові правила вже відлякали стрімерів покеру, які грали в румах Chico Poker Network і швидше за все варто очікувати відплив регулярів з покер-румів і наплив рекреаційних гравців.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.