На PartyPoker проходить зміна нікнеймів

PartyPoker 2021

Спочатку зміна ніків на ПатіПокер була запланована на 11 травня. Через технічні неполадки не всі гравці змогли змінити нікнейм, але зараз все вже виправлено. При вході в покер-рум, система автоматично запропонує вам змінити свій псевдонім за столом.

Читати також: WPT Pro Hunt за 33$: вибий покер-про і отримай баунті

Зміна ніка примусова і відмовитися від цього не можна, тому поспішайте вибрати бажаний нік, якщо він ще не зайнятий. Боси ПатіПокер пояснили своє рішення тим, що ведуть боротьбу зі збереженням історії ігор сторонніми інструментами для відстеження. Служба безпеки руму хоче ускладнити життя нечесним гравцям, які користуються програмами для збору статистики.

«Наша мета – щоб всі почали грати за столом з чистого аркуша, тобто з новими ніками», – так пояснюють оновлення представники ПатіПокер.

Никнеймом може бути будь-яке поєднання букв і цифр. Головне, щоб псевдонім не включав в себе нецензурні вирази і не був зайнятий іншим користувачем.

Якщо нік вже зайнятий, на вашому екрані з'явиться повідомлення про це і вам запропонують схожі псевдоніми. У разі виникнення труднощів із зміною ніка на Partypoker – напишіть на електронну пошту: info@partypoker.com.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.