Нові зміни в системі нагород Stars Rewards на Старзах


З того часу як Старзи прибрали зі свого покер-руму звичний рейкбек і додали нову програму лояльності Stars Rewards – дана система винагород перетерпіла безліч змін.

Нещодавно ПокерСтарс знову злегка змінили умови отримання скринь Stars Rewards, розмір призів в цих скринях, а також ймовірності їх випадання. Крім цього з'явилися бонуси для плюсових регулярів.

Перш за все, деякі регуляри почали отримувати "індивідуальні завдання", серед яких можливість отримати 40% рейкбеку. Поки що, такі завдання доступні лише "обраним" і якщо виконати їх в найкоротші терміни, то швидше за все незабаром знову з'явиться така можливість.

Читати також: PokerStars виплатили перші 100 мільйонів доларів штату Кентуккі

Що стосується самих Stars Rewards, то для отримання нового скрині – вам потрібно тепер пройти не сім, а шість рівнів. Завдяки цьому нагороди в скринях (переважно в дешевших) зросли приблизно на 20%.

Також ймовірність випадання третього рівня призів в цих скринях збільшилася в п'ять разів, проте більші призи стало отримати набагато складніше.

Таким чином Старзи намагаються вирівняти незбалансованість у своїй системі рейкбеку і спокутувати свої минулі помилки, зменшуючи в нагородах Stars Rewards "священний рандом".

В цілому, регуляри Старзів більш-менш позитивно зустріли зміну системи рейкбеку, однак до повернення "колишньої слави" ще дуже далеко.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.