Звернення президента USPF щодо звинувачень від Бюро економічної безпеки

Президент Всеукраїнської Федерації Спортивного Покеру Сергій Єфименко

Президент Всеукраїнської Федерації Спортивного Покеру Сергій Єфименко, який фігурує у справі Бюро економічної безпеки (БЕБ) щодо організації діяльності мережі підпільних покер-клубів та отримання незаконних доходів від кеш-ігор, випустив відео-звернення, де прояснив кілька питань навколо ситуації, що склалася.

В першу чергу Єфименко назвав непрофесійними дії журналістів, зокрема видання Forbes, які займаються освітленням цієї ситуації:

Особисто я раніше вважав видання Forbes серьозним та таким чином, що не друкує різного роду інформацію не перевіривши її. З якої причини це зроблено? Чи це непрофесіоналізм чи захотіли "хайпонути" на сенсації? Можна було уточнити дану інформацію у прес-служби Федерації або зв'язатися з адвокатським об'єднанням, яке обслуговує національну федерацію України.

Щодо самих підозр правоохоронців у вчиненні кримінальних правопорушень:

Федерація не є господарюючим органом, вона не контролює господарську діяльність клубів та юридичних осіб з якими підписано договір про співпрацю і не веде спільну господарську діяльність. На даний момент ми схильні вважати, що претензії правоохоронців є помилковими, що в свою чергу пов'язано з незакінченим досудовим розслідуванням та з тим, що на даний момент ще не зібрані всі докази по даній ситуації. Віримо, що в разі всебічного та об'єктивного проведення розслідування всі претензії до Федерації, мене особисто та клубів спортивного покеру будуть зняті.

Про керівництво Федерації Спортивного Покеру:

На період слідства я тимчасово складу повноваження керівника Національної Федерації.

Щодо роботи клубів спортивного покеру:

Наразі акредитація всім клубам буде тимчасово анульована до проведення повних перевірок у самих клубах та закінчення розслідування по даній справі. Це не значить, що клуби не можуть працювати чи проводити змагання зі спортивного покеру єдине, що рейтинг зараз вестись не буде.

Про змагання під егідою Федерації у 2024 році:

Запланованні відповідно до календарного плану змагання всі будуть проводитись по графіку: Чемпіонат України, Кубок України, ЛІга Матчпокеру. Так само і збірна продовжить виступи на міжнародній арені.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.