Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Олексій Істомін переміг в High Roller Club: Bounty Builder на Старзах

Олексій Істомін

Російські гравці вже традиційно виграють непогані призові в турнірах PokerStars.

На початку серпня покерист з Росії під ніком "CrazyLissy" навіть зумів виграти High Roller Club Single Event на Старзах вартістю 5 200$ з призовими 500 000$, отримавши призові в 119 480$.

Однак, турніри High Roller Club ще не закінчилися і росіяни продовжили оформляти перемоги в івентах серії.

Вчора ввечері гравець з Росії Олексій Істомін здобув перемогу в нокаут-турнірі High Roller Club: Bounty Builder вартістю 530$ і з гарантією 70 000$.

High Roller Club: Bounty Builder на PokerStars

Читати також: Розклад WCOOP 2020 на PokerStars

Дана подія показало досить високу явку, всього в подія був здійснений 251 вхід. Цих входів вистачило щоб з лишком перевищити гарантію і сформувати призові в 125 500$.

За перемогу в турнірі Олексій Істомін отримав 10 560$ і ще 15 210$ в якості баунті. Ранер-апом турніру виявився естонський покерист під ніком "bungakat" з виплатами 10 560$ + баунті 7 300$.

Російському покеристу "Nes1989" вдалося зайняти сьоме місце і покласти собі в скарбничку 4 740$ (зокрема баунті 2 570$). За ним на восьмому місці з призовими 1 620$ + баунті 2 030$ зупинився покерист з Білорусі Олексій "ale6ka" Бойко.

В призи івенту всього потрапив 31 покерист, мінімальні виплати склали 658$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.