Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Ольга Єрмольчева дограла SCOOP та вирушила на WSOP 2023

Ольга Єрмольчева 2023

Наближається дата початку WSOP 2023, на цю серію вирушили і українські покеристи. Нещодавно Cardmates писали про Іллю "ALOHADANCE" Коробкіна, який розпродав 50% часток в Мейн Івент. Не пропустить Світову серію і чарівна українська покеристка Ольга Єрмольчева.

Перед літаком у Лас-Вегас Оля зіграла другий день SCOOP-97-H. На жаль, олл-ін з К-К виявився програшним, тому що у суперників були А-А і А-Q.

«‎Другий день скупа закінчився швидко і образливо. Опенрейз з ранньої, гравець з середини запушив 23 бб з АДо, я за ним репуш 68бб з королями, на ББ знайшлися тузи. У людини, яка мене покриває. Дива не сталося. Ul gg»‎, – розповіла Єрмольчева.

SCOOP 2023

​Шкода, що не вийшло на SCOOP, але попереду півтора місяця грінду на WSOP. В своєму Телеграм-каналі Оля написала, що вже прибула у Лас-Вегас. 

30 травня українка зіграє свій перший турнір у Венішині, очікуємо на високі результати. Бажаємо Олі виграти цього року золотий браслет:-)

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.