Оновлення Cardmates: найчесніші відгуки про покер-руми

Відгуки про покер-руми на Cardmates – невід'ємна частина огляду покерной кімнати, яка відображає реакцію користувачів.

Ми прагнемо, щоб у відгуках наші читачі знаходили корисну інформацію і відповіді на ті питання, які їх цікавлять. Щоб, прочитавши їх, ви могли зрозуміти, чи підходить вам той чи інший покер-рум чи ні, визначитися для себе чи варто тут реєструватися і грати. Тому вкрай важливо щоб відгуки до онлайн-покер-румів були реальні і актуальні.

Саме з цією метою, а також для вашої зручності ми оновили розділ з відгуками.

Що нового?

По-перше, оновилося саме віконце для того, щоб залишити відгук. Тепер воно виглядає так:

Оновлене віконце для відгуків містить наступні пункти:

  1. Ім'я користувача (тут ви можете написати свій псевдоним чи ім'я, воно не обов'язково повинно співпадати з іменем/ніком гравця в покер-румі) 
  2. Оцінка, яку ви ставите покер-руму за 5-бальною шкалою, де 5 зірок – «відмінний рум, рекомендую», а 1 зірка – «не рекомендую, рум дуже поганий».
  3. Переваги покер-руму – графа для того щоб вказати, які плюси є в цьому покер-румі.
  4. Недоліки покерної кімнати – головні мінуси покер-руму.
  5. Коментар – ваш чесний відгук про покер-рум, оснований на вашому особистому досвіді.
  6. Графа, в якій можна вказати ваш нік/ID в покер-румі (анонімно, побачить тільки адміністрація сайту і офіційні представники покер-руму). Призначено для того, щоб представники покер-руму на сайті могли допомогти вирішити питання / проблему, що виникла в їх румі. Ця графа не є обов'язковою до заповнення.
  7. Підтвердження чесності відгуку та проінформованості про наших правилах публікації відгуків. Поставивши галочку, ви підтверджуєте. що ваш відгук відображає вашу власну думку і заснований на особистому досвіді, що у вас немає ніякої додаткової вигоди за написання цього відгуку і що ви ознайомлені з нашими правилами написання відгуків.
  8. Кнопка "Додати", після натискання якої ваш відгук опублікується на сайті.

По-друге, ми додали окрему сторінку «Правила публікації відгуків на покер-руми» для того щоб уникнути спаму, нечесних і неінформативних відгуків. Обов'язково уважно прочитайте наступні рекомендації перед тим як залишити свою думку про покер-рум на нашому сайті.

Щиро сподіваємося, що наші оновлення допоможуть зробити розділ відгуків про покер-руми більш інформативним і корисним для наших читачів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.