Першому гравцю приготуватися: VR-покер від PokerStars вже доступний на ПК

PokerStars анонсували оновлення платформи Vegas Infinite – тепер покеристи можуть зануритися у віртуальний світ покеру без окулярів VR

​Ще п'ять років тому PokerStars запустили Vegas Infinite – інноваційну покерну платформу для шанувальників всесвіту віртуальної реальності. Але донедавна віртуальні веселощі за покерними столами були доступні лише володарям VR-окулярів.

Тепер онлайн-покер наступного покоління став доступний і на ПК. Днями «старзи» викатили оновлення платформи, яке дозволяє грати у Vegas Infinite як за допомогою гарнітури VR, так і з комп'ютера.
Наскільки популярний цей напрямок?
Наскільки популярний цей напрямок?

Віртуальна реальність вже давно стала однією з пріоритетних цілей для ігрових компаній. Згідно зі звітом Global Market Vision, глобальна вартість індустрії VR-ігор у 2022-му році склала 27 мільярдів доларів. Аналітики прогнозують, що до 2030-го року її вартість перевищить 168 мільярдів.

Повертаючись до оновлення віртуальної платформи PokerStars – по суті, версія для ПК нічим не відрізняється від VR, крім занурення на 360°. Гравці можуть приємно провести час за покерними столами чи в казино, маючи на вибір три ракурси: від першого обличчя, через плече та з висоти пташиного польоту.

ПК-версію вже можна завантажити на Steam, на цей час доступна лише англійська мова інтерфейсу. Гра підтримує VOIP, тобто гравці можуть спілкуватися один з одним у режимі реального часу, не використовуючи чат.

Мінімальні системні вимоги Vegas Infinite для ПК:

  • Процесор: Intel i5-4590 / AMD Ryzen 5 1500X чи новіше​
  • Оперативна пам'ять: 8 GB
  • Відеокарта: NVIDIA GTX 1060 / AMD Radeon RX 480 чи новіше
  • Місце на диску: 7 GB

Поки що гра доступна тільки на умовні фішки, але з часом планується обмеження гравців за віком та гра на реальні гроші. Директор департаменту віртуальної реальності та інновацій PokerStars Джеймс О'рейлі впевнений, що останній продукт познайомить більше людей зі світом покеру та відкриє новий шлях до гри онлайн.​

«Ми використали 5-річний досвід розробки VR-ігор, щоб створити велике місце для розваг з відкритим світом та всім спектром настільних ігор. Запуск на ПК відкриває Vegas Infinite абсолютно новій аудиторії та дає нашим гравцям можливість запрошувати до гри друзів, які не мають VR-гарнітури, щоб досліджувати новий світ разом», – каже О'рейлі.

Поки що важко сказати, чи стане VR-покер популярним способом гри серед покеристів. Однак, технології у цьому напрямку постійно розвиваються, тому є всі шанси, що у майбутньому ми ще побачимо серію WSOP у форматі VR.

PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна SShcherbyna
Без статусу

Не вистачає мультитейблінга, щоб всі бігали від столу до столу, а рега можна було б впізнати по червоному обличчю, прискореному диханню і пітній футболці 

Відредаговано
0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.