Пішла з життя Луїза Брансон, дружина покійного Дойла Брансона

У Лас-Вегасі пішла з життя дружина Дойла Брансона – Луїза Брансон

​Минулого тижня пішла з життя дружина Дойла Брансона – Луїза Брансон. Про це повідомила у соцмережах їх донька Памела. За її словами, мати тихо померла уві сні.

Луїза Брансон спочила всього через п'ять місяців після смерті її легендарного чоловіка. Брансони були одружені 62 роки, у них залишилося двоє дорослих дітей: Тодд (член Залу Слави покеру) та Памела. Ще один син, на ім'я Дойл помер у віці 18-ти років.

У Брансонів них залишилося двоє дорослих дітей: Тодд (член Залу Слави покеру) та Памела

Дойл, Луїза та Памела Брансони

Про пріоритети Texas Dolly
Про пріоритети Texas Dolly

Варто зазначити, що хоча Дойл Брансон грав у покер до кінця свого життя, ця гра ніколи не була його головним пріоритетом. Легендарний покерист завжди ставив на перше місце догляд за своєю дружиною, яка в останні роки мала проблеми зі здоров'ям.

Луїза та Дойл познайомилися наприкінці 50-х років у Сан-Анджело (Техас) де вона працювала фармацевтом. Одного разу разом із колегами Луїза пішла до місцевого клубу, послухати кантрі. Там якраз відпочивав Дойл зі своїм другом Брайаном Робертсом (чемпіон Головної події WSOP 1975).

Під час їхнього знайомства Дойл розповів майбутній дружині, що він – букмекер. Що цікаво, Луїза взагалі не уявляла, хто такі букмекери та ще довго вважала, що її коханий працює бухгалтером.

Пара прожила у шлюбі більшу частину життя – за весь час їх любов один до одного ніколи не згасала. Під час свого єдиного великого інтерв'ю Луїза Брансон розповіла, як їм вдалося прожити разом понад 60 років.​

«Любов. Я любила його по-справжньому. У нас був дійсно щасливий шлюб. Ось чому вам потрібно завжди бути закоханими. Тому що саме любов допомагає жити не дивлячись ні на що».

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

RIP 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.