PokerStars оновили програму лояльності: щотижневих місій більше не буде

На PokerStars оновиться система лояльності для гравців: до 60% рейкбеку, нові рівні та щоденні нагороди

​Популярна покерна платформа PokerStars анонсувала оновлення у системі лояльності для гравців. Зміни почнуть діяти з 22-го січня – відтепер покеристи зможуть отримувати до 60% «прозорого» рейкбеку.

«Програми лояльності, як правило, досить заплутані та складні. Ми хочемо повернутися до найпростішого принципу "зроби Х та отримай Y". В рамках нашої нової програми гравці знатимуть, що після відіграшу певної суми рейку вони щоразу отримуватимуть фіксовану кількість рейкбеку», – розповідає представник PokerStars Кріс Страгаліс.

Одне з ключових оновлень PokerStars Rewards – відсутність щотижневих місій та завдань для отримання скринь. Як повідомляють у покер-румі, хоча цей формат виявився популярним серед деяких гравців, але більшість покеристів перестали виконувати місії до кінця, залишаючись без нагород.

Відтепер кожен цент, що гравець залишить у вигляді рейку за столами, допомагатиме йому отримати винагороду. Як зазначають у PokerStars, це дозволить пом'якшити умови для нових гравців у покер-румі.

Цікавий факт
Цікавий факт

За словами Кріса Страгаліса, за весь час існування попередніх версій PokerStars Rewards майже половина всіх гравців жодного разу так і не отримали винагороду.

Тепер для гравців мікролімітів на PokerStars нарешті настануть «світлі часи». Раніше, щоб отримати рейкбек у розмірі 0,50$, покеристу необхідно було згенерити 3,33$ рейку. У новій системі лояльності всі гравці низьких лімітів щоденно отримуватимуть квиток Power Path вартістю 0,50$ просто за вхід до покер-руму. Це дозволить новачкам брати участь у подіях, що раніше були їм не по банкролу.

«Залучення більшої кількості випадкових гравців та підтримання їх зацікавленості – ось що забезпечує процвітання онлайн-покеру», – каже Страгаліс.

У PokerStars також обіцяють регулярно додавати до щоденних нагород не тільки квитки з фіксованим бай-іном 0,50$, а й вагоміші подарунки.

Ще одне важливе оновлення – два нових рівні рейкбеку. Рівень Select надаватиме 50% рейкбеку, а з рівнем Select Plus можна буде отримувати 60%, але тільки у дисциплінах Spin & Go та Zoom.

Нові рівні у системі лояльності на PokerStars: Select та Select Plus

Також для володарів Select Plus покер-рум проводитиме ексклюзивні акції, доступні тільки гравцям цього рівня. Нижче можна побачити, як (попередньо) виглядатиме нова система лояльності на PokerStars.

РівеньСума щомісячного
рейку
Нагорода
Синій0$-19$Щоденна нагорода
Синій20$-59$15% рейкбеку + щоденна нагорода
Бронза60$-199$17,5% рейкбеку + щоденна нагорода
Срібло200$-499$20% рейкбеку
Золото500$-1 200$25% рейкбеку
Діамант1 200$-2 500$30% рейкбеку
Чорний2 500$+40% рейкбеку
Select50 000$-100 000$ на рік50% рейкбеку
Select Plus100 000$+ на рікБазових 50% (60% для Spin & Go та Zoom)

Нова система лояльності PokerStars Rewards діятиме для ринків COM, BG, EE, ES, EU, GR та UK.

PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (2)
Україна alneal Фанат
Фанат

 читав блог .де все розтлумачено ,ще гірше ніж було, Рейкбек десь у небі,супернова,а навіть регам НЛ 100-200  поводили пісюном по роті

Як пряник ,те що нікому не потрібні Покерпази будуть постійно

Відредаговано
1 відповідь
Україна zoolchek Фанат
Фанат

Чітко та у справі. Так зрозуміліше дякую)

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.