PokerStars.com vs PokerStars.eu: в чому різниця?

PokerStars.com і PokerStars.eu

У покер-румах PokerStars.com і PokerStars.eu грають одні й ті ж гравці в одні і ті ж ігри ... в чому ж тоді різниця цих двох платформ?

Насправді відрізняються вони лише тим, що в клієнтах .eu і .com – різні ліцензії.

Ось що про це пишуть самі Старзи:

«Отримавши ліцензію .eu через Мальтійську комісію з азартних ігор, ми ухвалили рішення про гравців з деяких країн через ліцензію .eu, а не через ліцензію .com, видану комісією з контролю за азартними іграми Острову Мен.

Це жодним чином не впливає на гру на нашому сайті, крім необхідності використовувати клієнт версії .eu замість версії клієнта .com, яку гравці використовували раніше. Клієнтські програми практично ідентичні, і гравці можуть використовувати всі опції, до яких вони звикли, і грати проти тих же гравців по всьому світу, як вони робили це до сих пір».

Деякі гравці змушені грати винятково на платформі PokerStars.eu або PokerStars.com. Інші ж можуть вибирати будь-який з цих двох клієнтів.

Гравці PokerStars.com і .eu мають доступ до тих же ігор і можуть грати один проти одного, тобто ви будете продовжувати грати на найбільшій онлайн-покер платформі в світі, незалежно від того, яка з цих двох ліцензій доступна в вашій країні.

Подібна ситуація і з платформою PokerStars Sochi.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий