Що робити, якщо не виходить внести депозит у покер-рум

Гроші в мішку

​Внесення і виведення грошей в покер-румах є дуже важливою частиною покерного життя. Для того, щоб щось виграти, потрібно спочатку поповнити свій ігровий рахунок у покер-румі, а іноді з цим виникають проблеми. Що ж робити, якщо не виходить внести депозит?

Поповнення з банківської карти

Перед поповненням покер-руму або виведенням грошей потрібно спочатку дізнатися чи не виникне проблем з вашим банком. Іноді навіть співробітники банку не зможуть повідомити вам точну інформацію. Рекомендуємо почитати відгуки інших гравців про успішні поповнення.

Webmoney

Поповнення з Вебмані має свої плюси і мінуси.

 • Система працює швидко.​
 • Низькі комісії.
 • Відсутність контролю з боку компетентних органів.

 • Складний інтерфейс і складна внутрішня структура.
 • Не всі покер-руми приймають платежі з Webmoney.

В цілому, це популярна система, якою користуються мільйони людей. Більшість відгуків про неї позитивні.

Qiwi гаманець

Спочатку цей вид поповнення дуже допомагав покеристам, так як депозити з нього не блокували. Перевіряючі органи помітили підвищену активність користувачів цієї системи і дісталися до неї. Тепер і в ній блокується поповнення коштів до деяких покер-румів.

Yandex гроші

Цей метод депозиту не можна назвати надійним, так як компанія видає будь-які дані за запитом ФНС і інших компетентних органів. Незважаючи на це, Yandex гроші є найпопулярнішою платіжною системою в Росії, адже нею користується понад 46 000 000 людей. Проте в Україні цю платіжну систему використовують значно рідше, адже сервіси Яндекс заблоковані на території України.

За російськими електронними гаманцями ведеться жорсткий контроль з боку влади, так що не варто їх розглядати в якості надійного методу поповнення, але як варіант для першого невеликого депу – може бути.

Skrill

Skrill є однією з кращих міжнародних платіжних систем і найпопулярнішою серед покеристів. У неї є як свої плюси, так і мінуси:

 • Швидкі перекази.
 • Легкий процес верифікації.
 • Надійна платіжна система з чистою репутацією.
 • Підвищення комісії за зняття коштів з 2.5% до 7.5%.
 • Низькі ліміти для неверифікованих рахунків.
 • Складні вимоги для отримання привілейованого статусу.

При поповненні Skrill з банківської карти ви повинні вказати призначення платежу. Якщо ви вказуєте, що поповнюєте гроші на покер, то банк відхилить цю транзакцію. Якщо вказати, що поповнення не на гру, то в покер-румі не можна буде користуватися цими грошима. Для обходу обмежень існує наступна схема:

 1. Поповніть рахунок Skrill і поставте галочку в поле "не для ігрових цілей".
 2. Створіть акаунт в платіжній системі Neteller.
 3. Переведіть зі Skrill на Neteller потрібну вам суму.
 4. Поповніть свій ігровий рахунок в покер-румі з Neteller.

Для виведення грошей потрібно провести схему в зворотному порядку. Все це буде коштувати вам 3% комісії від суми переказу.

Neteller

Neteller можна назвати "рідним братом" іншої платіжної системи Skrill. У 2015 Skrill придбав власник Neteller тому вони практично нічим не відрізняються, але у Neteller є ряд своїх переваг:

 • Ви отримуєте віп-статус не на квартал, а на один календарний рік.
 • Економія при виведенні великих сум через фіксовану комісію.
 • Перевірка при відправленні великої суми простіша, ніж в Skrill.

Ecopayz

У Ecopayz немає такої популярності, як у платіжних систем, які ми перерахували вище. Все через те, що це порівняно молода платіжна система. У цієї компанії є свої переваги:

 • Віп-статус можна одержати не на рік, а довічно.
 • Присутня можливість отримання мультивалютного рахунку.
 • Найнижчий відсоток комісії за конвертацію 1.49%.
 • Легко користуватися
 • Не блокується банками

Є тільки один недолік: відсутня можливість доставки карти ecoCard в Росію. Проблем з поповненням покер-руму з цієї системи не виникне, так як там усі кошти гральні.

Криптовалюта

У всіх криптовалют є одна головна перевага: анонімність. До нього також додається надійність і відсутність контролю з боку держави. Але не всі покер-румів приймають депозит криптовалютою.

PokerStars не приймає криптовалюту як поповнення. Поки що цей метод поповнення лише набирає обертів і не дуже поширений в покерних кімнатах.

Якщо ви не користуєтеся криптовалютою то перед поповненням вам потрібно зробити ряд різних дій: створити акаунт на біржі, купити криптовалюту і т.д. До того ж, якщо курс криптовалюти впаде, то розмір вашого депозиту може також значно зменшитися.

 • Невисока комісія.
 • Відсутність контролю.

 • Не у всіх покер-румах приймається криптовалюта.

Перед поповненням спочатку дізнайтеся у покер-руму чи немає проблем з цим методом. Якщо в мережі приймають такі платежі, то вам дадуть зелене світло.

Висновок

На даний момент ситуація з депозитами і виведенням коштів складна, але не критична. Любителі покеру все ще можуть як внести, так і вивести кошти, але у деяких можуть виникнути проблеми з цією справою.

Для покериста кращим методом депозиту є міжнародна платіжна система, а також Webmoney і Yandex Гроші. З ними ви можете серйозно заощадити свій час і гроші, а також можете не боятися, що ваш платіж заблокують.

Не всі гравці ще звикли до нових видів оплати, але саме вони можуть стати справжнім порятунком після прийняття нових законів з боку держави.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.