Як вивести гроші з покер-руму PokerStars на Visa

PokerStars Visa

PokerStars надає своїм користувачам можливість поповнювати рахунок і виводити кошти з допомогою різних платіжних систем, зокрема через картки Visa і Visa Electron.

Якщо ви не знаєте як вивести гроші з руму ПС на карту Віза, проте хочете це зробити, то цей процес, як правило, не викликає ніяких труднощів. Ви можете вивести свої кошти на будь-яку картку з логотипом VISA, яка підтримує процедуру Credit Fund Transfer (CFT). Перевірити наявність даної процедури ви можете в банку, де була оформлена ваша карта. Виводити кошти ви можете також і через мобільну версію клієнта. Якщо ви ще не встановили Старзи собі на телефон, то можете скачати ПокерСтарс на реальні гроші на Android та IOS в нас на сайті.

Для того щоб замовити виведення грошових коштів з покер-руму на банківську картку Visa, то необхідно, щоб з неї було внесено хоча б один депозит протягом останніх шести місяців.

Якщо ви вперше вносите депозит і виводите гроші чи користуєтеся винятково картою Visa для транзакцій в покер-румі – проблем виникнути не повинно.

Однак, якщо раніше ви використовували інші платіжні системи, зверніть увагу, що, відповідно до чинних правил політики виведення коштів ПокерСтарс, гроші в першу чергу будуть виведені на ті платіжні системи, з яких раніше вносили депозити. Детальніше про політику покер-руму щодо виведення коштів читайте на офіційному сайті pokerstars.com.

Дві обов'язкові умови для виведення грошей на карту Visa

  1. Ваша картка Visa повинна підтримувати CFT.​
  2. Перед тим як замовити виведення коштів на карту, ви повинні зробити з неї депозит на ваш рахунок ПокерСтарс. Якщо останній депозит з даної карти був внесений раніше, ніж півроку тому, то для проведення кешауту необхідно повторно внести гроші на рахунок покер-руму.

PokerStars Visa

Виконавши ці прості умови, ви легко зможете вивести гроші на карту Visa. Ваші кошти автоматично будуть виведені на рахунок Visa, який був використаний при внесенні депозиту протягом останніх шести місяців.

Замовити виведення коштів на карту Visa можна через стаціонарний клієнт покер-руму, обравши банківську карту серед запропонованих методів оплати (меню «Каса» – «Вивести кошти»).

Також ви можете використовувати функцію «Швидкі депозити» на PokerStars для своєї карти Visa. Це зручна можливість здійснювати депозити миттєво, навіть не відриваючись від гри. Просто встановіть прапорець «Використовувати цей рахунок при швидкому депозиті» біля карти Visa в касі покер-руму.

Під час виведення грошей спеціальна система PokerStars конвертує кошти з доларів США у валюту попереднього обробленого покер-румом депозиту і тільки після цього відправить гроші на карту. Для конвертації використовується середньоринковий курс валют на момент обміну. Його значення покер-руму надає агентство XE. В окремих випадках при конвертації стягується незначна комісія.

Зверніть увагу, що PokerStars не стягує ніяких додаткових комісій за використання карт Visa, але банк, що видав картку, може стягувати певну суму або відсоток за зняття / отримання коштів, тому краще ознайомитися з тарифами банку на дані процедури при оформленні карти.

Обмеження щодо виведення коштів на Visa:

  • Мінімальна сума виводу коштів на карту – 100$​
  • Максимальна – 6 500$
  • Детальну інформацію можна уточнити в банку.

Терміни виведення коштів:

PokerStars обробляє запити на виведення грошових коштів через VISA (з підтримкою CFT) протягом 72 годин, після чого може знадобитися 3-10 робочих днів для зарахування грошей на ваш рахунок.

Якщо у вас виникли питання щодо політики виведення коштів PokerStars, звертайтеся на електронну пошту служби підтримки покер-руму за адресою [email protected].

За інформацією щодо підтримки карткою процедури CFT, тарифів на здійснення різних операцій, а також іншими питаннями, що стосуються роботи вашої карти Visa – звертайтеся в банк, в якому ви оформили карту.


Поширені запитання
Виграв гроші на Старзах і не можу їх вивести. Що робити?

Для того, щоб вивести свої кошти з рахунку PokerStars, потрібно хоча б один раз внести депозит.

Замовив гроші на нову кредитну карту, але вони не прийшли. Як бути?

Звертаємо вашу увагу, що кошти можна вивести лише на ту карту, з якої раніше здійснювали депозит. Якщо ви поповнювали рахунок, використовуючи декілька карт, то в пріоритеті буде останній депозит.

Чи можу я вивести гроші на картку друга або родича?

Згідно з політикою безпеки PokerStars ця дія заборонена. Виведення коштів повинне здійснюватися лише на вашу власну карту.

Яка комісія стягується за виведення коштів?

PokerStars не стягує ніяких додаткових комісій за використання карт Visa, але банк, що видав картку, може стягувати певну суму або відсоток за зняття/отримання коштів.

Яка мінімальна і максимальна сума депозиту?

Мінімальна сума виводу коштів на карту – 100$. Максимальна – 6 500$

Які терміни виведення коштів?

Протягом 72 годин, після чого може знадобитися 3-10 робочих днів для зарахування грошей на ваш рахунок.

За якою адресою звертатися, якщо виникли проблеми з виплатою?

За адресою [email protected].

Як вивести невелику суму?

Використовуйте електронні гаманці для виведення коштів. На них можна вивести від 10$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.