Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Стівен Чідвік здобув перемогу в WPT High Roller на PartyPoker

Стівен Чідвік

Один з топ-10 кращих покеристів світу і найуспішніший покерист Великобританії Стівен Чідвік впевнено утримує планку успішного хайролера.

На початку липня він став чемпіоном двох турнірів серії High Roller Club на PartyPoker.

Обидва тих турніри проходили в один день і майже в один і той же час, але це не завадило Чідвіку заробити за перемогу в них в загальній сумі 367 720$.

Хайролер з Великобританії вирішив ще трохи "підзаробити" цього літа і знову оформив перемогу в турнірі хайролерів за 5 200$ на ПатіПокер.

WPT High Roller на PartyPoker

Читати також: Стівен Чідвік виграв 725 000€ в турнірі суперхайролерів на EPT Prague

Турнір WPT High Roller мав досить глибоку структуру. Стартовий стек склав 100 000 фішок при зростанні блайндів кожні 12 хвилин. В призи турніру потрапило лише двоє покеристів.

Івент зумів зібрати 13 учасників, які сформували призові івенту в розмірі 65 000$. За перемогу в цьому турнірі Стівен Чідвік отримав 39 000$.

Ранер-апом зумів стати покерист з Росії Сергій Васильєв, який заробив призові в 26 000$ за друге місце.

У турнірі також зіграв українець Олександр Шевченко, проте він першим вибув з гри на 13-му місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.