The Big Blowout на PokerStars: 7 фіналістів отримали шестизначні призові

The Big Blowout на PokerStars

Серія Blowout на PokerStars радує гравців турнірами з великими гарантіями. Один з івентів з гарантованим призовим фондом 5 000 000$ завершився, при чому гарантію перебили і спортсмени боролися за призовий фонд 6 469 000$.

Із загальної кількості учасників (12 938) в призи увійшли 1 823 гравці. Вони і розділили між собою призовий фонд розміром 6 з половинною мільйонів доларів.

Серед росіян кращий результат показав "FivebetGamer": 14-е місце і 27 727$. Для того, щоб добитися такого результату, йому знадобилося зробити два входи.

Незадовго до початку фінального столу гру покинув Семі Келопуро, якому вдалося виграти турнір цієї ж серії, але за 10 300$. Цього разу Семі зайняв 10-е місце і отримав 29 000$.

Читати також: Тімоті "Tim0thee" Адамс виграв дорогий нокаут-турнір Blowout Series

За фінальним столом було мало відомих осіб, мабуть, найвідомішим був Андрас Немет. Угорець один з найрезультативніших турнірних гравців в онлайні, а в цьому турнірі "probirs" посів восьме місце, за що отримав 77 000$.

Всі гравці, яким вдалося потрапити в топ-7, отримали шестизначні призові в доларах. Більше всіх виграв переможець турніру з ніком "Gwolde" з Голландії. У цей вечір голландець став багатшим на 722 000$ і тепер він може дозволити собі зіграти турніри ще дорожче.

Результати Big Blowout за 530$

Big Blowout 2021

Трансляція фінального столу

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.