The Deal джекпот на PokerStars

PokerStars 2020

Deal є динамічною грою на PokerStars, в якій одна роздача може принести гравцеві десятки тисяч доларів призових. Для того, щоб брати участь в ній потрібно заробляти StarsCoin. Мінімальна сума для участі становить 7 золотих монет, а для гри на високі ставки потрібно 70 таких монет.

На початку гри в The Deal ви отримуєте 7 карт і з них дві потрібно скинути для того, щоб на руках у вас була п'ятикарткова комбінація. Приз нараховується залежно від того, яку комбінацію ви зберете.

Виграш гарантується при будь-якій комбінації старше пари. Чим краще ваша комбінація, тим краще приз ви отримаєте. З кожною грою джекпот зростає в арифметичній прогресії і його сума збільшується щохвилини.

Читати також: Як шукати фішів на PokerStars

Якщо вам вдасться зібрати флеш-рояль або стріт-флеш, то ви перейдете в бонусний раунд. У ньому приз визначається за допомогою колеса рулетки і випадає він випадковим чином.

У гравців є шанси виграти джекпот. Перша половина від джекпоту дістається переможцю, а друга половина розподіляється між гравцями, які брали участь в Deal протягом останніх 12 годин. Так що ви можете виграти приз завдяки своїй активній участі в грі Deal.

Як знайти Deal в лобі PokerStars

Deal 2020

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий