Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Zoom Early Bird: отримуй в три рази більше очок, граючи в Zoom на PokerStars

Акція Zoom Early Bird на PokerStars

На PokerStars проходить акція для любителів швидкого покеру. Суть її полягає в тому, що перші гравці 6-макс столів на лімітах до 2,50$/5$ включно отримуватимуть в три рази більше очок Stars Rewards, поки в пулі ліміту не набереться понад 10 гравців і ще 10 хвилин після цього.

Тобто, в будь-який момент дня, коли ви бачите, що на лімітах 2,50$/5$ і нижче в зум на ПокерСтарс грає менше 10 гравців - швидше сідайте за стіл і отримуйте в три рази більше очок лояльності.

Акція називається Zoom Early Bird на PokerStars.

В акції беруть участь:

  • NLH 6-Max і PLO 6-Max столи Zoom на PokerStars.
  • ліміти до 2,50$/5$ (включно).

Фул-ринг і хедз-ап столи не беруть участь в акції.

Читати також: Росіянин втратив джекпот 1 000 000$ в Spin&Go Flash на PokerStars

Як це працює?

Перші 10 гравців, які почали гру в швидкий покер за 6-макс столами безлімітного холдема або Омахи з блайндами 2,50$/5$ і нижче, отримують 3х Reward Points за початок гри в пулі.

Поки в грі менше 10 гравців, кожен з них отримує 3х бонусних балів без обмеження за часом.

Як тільки кількість гравців досягне 10, вони (перші 10 гравців) продовжать отримувати Reward Points в потрійному розмірі ще протягом 10 хвилин.

Пропозиція діє для всіх гравців ПокерСтарс, потрібно тільки бути зареєстрованим в програмі Stars Rewards, щоб заробити призові бали.

В рамках акції гравцям нараховується по 3 бали Stars Rewards за кожен 0,01$ внесеного рейка в розмірі до 900 бонусних балів за 3$ рейка.

Очки Stars Rewards можна обміняти на скрині ПокерСтарс і отримати бонуси у вигляді готівки на рахунок, турнірних квитків, StarsCoin або балів для наступної скрині.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.