Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Заблокували акаунт PokerStars? Намагаємося вирішити проблему

блокування акаунту на PokerStars

Якщо несподівано ваш акаунт на ПокерСтарс заблокували (заморозили), то в першу чергу потрібно написати в службу підтримки покер-руму. Ваш Капітан;)

А тепер давайте детальніше ...

Чому заблокували акаунт ПокерСтарс? 5 популярних причин

Якщо ви побачили повідомлення «Ваш обліковий запис stars заблокований» або щось схоже, то вам сюди.

1. Зв'язок з шахрайськими або підозрілими акаунтами – Найпоширеніша причина

Зразок листа від Старзів:

«Під час стандартної перевірки Вашого облікового запису нашу увагу привернула незвичайна манера Вашої гри, внаслідок чого ми вирішили детальніше розглянути Ваш обліковий запис і зіграні Вами ігри. На даній стадії ми хотіли б отримати пояснення, які допомогли б нам провести подальше розслідування.

Перш за все, будь ласка, детально поясніть Ваш зв'язок до наступних гравців:

"Нік гравця" ».

Тут може бути ще два варіанти. Покер-рум хоче дізнатися:

1.1 Чи зливали ви або вам гроші з інших акаунтів або перевірити підозри в чіпдампінгу.

1.2 Чи не переводили ви або вам гроші з рахунків, які вже «на мушці» або вже забанені.

2. Мультиакаунтинг (кілька акаунтів)

Якщо ви чисті – пишіть в сапорт. Надайте всі аргументи, дані, скани, листування.

Створення декількох акаунтів з метою отримання переваги жорстко карається ПокерСтарс. Звичайно, ви можете написати в сапорт, але, максимально на що ви можете розраховувати, так це на повернення коштів. Бан, майже в 100% випадках, не знімуть.

3. Використання забороненого софту

На сайті ПокерСтарс є список забороненого софту. Якщо ви використовували одну з цих програм, то отримали бан облікового запису цілком закономірно.

Перші два правила про заборонений софт Покерстарс:

А) Заборонені будь-які програми, які дозволяють ділитися інформацією про карти, які створюють подібні загальні бази даних або будь-які інші програми, що сприяють колективній командній грі проти суперників (змовою).

Б) Заборонені всі інструменти і сервіси, які використовують загальні бази даних про гравців та зіграні роздачі, а також особисті результати гравців.

4. Використання ботів (підказувачів)

Аналогічно з минулим пунктом: якщо служба безпеки знайшла вашу гру «ботоводною», то від бану не втекти. Бувають помилки в цьому «ботоводному» визначенні, так як таку перевірку крім людей робить і штучний інтелект.
Відомі випадки, коли професіоналам приходили «листи щастя», де їх звинувачували в ботоводстві або просто PokerStars ввічливо просив надати факти про свою непричетність. Гравці після листів в сапорт, записи своєї гри на камеру, часом виправдовували себе і з них знімали бан.

Останнім часом ця практика стає все частішою. Якщо ви отримали схожий лист, а у вас немає домашніх ботів – не панікуйте. Поясніть фахівцю в службі підтримки всю ситуацію, і з великою ймовірністю вас розбанять.

5. Неповноліття – найрідкісніша причина

На жаль, якщо вам немає 18 років і ви потрапили в бан, то намагатися щось зробити немає сенсу.

Як написати в службу підтримки PokerStars – адреса сапорту

Два способи зв'язатися з сапортом:

А) Через клієнт

Натисніть на вертикальній панелі праворуч на «Довідка», потім ліворуч на «Звернутися до служби підтримки», далі на кнопку «Відкрити форму зв'язку...».

PokerStars сапорт

​Б) Через пошту

«Дідівський спосіб»: пишемо на емейл [email protected] або [email protected] або [email protected]. Якщо питання по магазину або товарам в магазині PokerStars, то надсилаємо листи сюди [email protected].

Через телефон або вайбер зв'язатися з румом неможливо, просто тому що телефону підтримки ПокерСтарс у відкритому доступі немає, незважаючи на попит і бажання людей поспілкуватися.

Поширені запитання Поширені запитання

Чи можна створювати кілька акаунтів на PokerStars?

Ні, це заборонено. Якщо служба безпеки PokerStars це виявить, то всі кошти конфіскують, а ваш рахунок заблокують.

Який софт заборонений на PokerStars?

А) Заборонені будь-які програми, які дозволяють ділитися інформацією про карти, що створюють подібні загальні бази даних або будь-які інші програми, що сприяють колективній командній грі проти суперників (змовою) .Б) Заборонені всі інструменти і сервіси, які використовують загальні бази даних про гравців і зіграних роздачах, а також особисті результати гравців.

Чи можна грати в PokerStars неповнолітнім людям?

Ні, якщо ви ще не досягли віку 18 років, то грати на Старзах вам заборонено.

Як зв'язатися із сапортом?

Через електронну пошту або в покерному клієнті PokerStars.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.