Заблокували акаунт PokerStars? Намагаємося вирішити проблему

блокування акаунту на PokerStars

Якщо несподівано ваш акаунт на ПокерСтарс заблокували (заморозили), то в першу чергу потрібно написати в службу підтримки покер-руму. Ваш Капітан;)

А тепер давайте детальніше ...

Чому заблокували акаунт ПокерСтарс? 5 популярних причин

Якщо ви побачили повідомлення «Ваш обліковий запис stars заблокований» або щось схоже, то вам сюди.

1. Зв'язок з шахрайськими або підозрілими акаунтами – Найпоширеніша причина

Зразок листа від Старзів:

«Під час стандартної перевірки Вашого облікового запису нашу увагу привернула незвичайна манера Вашої гри, внаслідок чого ми вирішили детальніше розглянути Ваш обліковий запис і зіграні Вами ігри. На даній стадії ми хотіли б отримати пояснення, які допомогли б нам провести подальше розслідування.

Перш за все, будь ласка, детально поясніть Ваш зв'язок до наступних гравців:

"Нік гравця" ».

Тут може бути ще два варіанти. Покер-рум хоче дізнатися:

1.1 Чи зливали ви або вам гроші з інших акаунтів або перевірити підозри в чіпдампінгу.

1.2 Чи не переводили ви або вам гроші з рахунків, які вже «на мушці» або вже забанені.

2. Мультиакаунтинг (кілька акаунтів)

Якщо ви чисті – пишіть в сапорт. Надайте всі аргументи, дані, скани, листування.

Створення декількох акаунтів з метою отримання переваги жорстко карається ПокерСтарс. Звичайно, ви можете написати в сапорт, але, максимально на що ви можете розраховувати, так це на повернення коштів. Бан, майже в 100% випадках, не знімуть.

3. Використання забороненого софту

На сайті ПокерСтарс є список забороненого софту. Якщо ви використовували одну з цих програм, то отримали бан облікового запису цілком закономірно.

Перші два правила про заборонений софт Покерстарс:

А) Заборонені будь-які програми, які дозволяють ділитися інформацією про карти, які створюють подібні загальні бази даних або будь-які інші програми, що сприяють колективній командній грі проти суперників (змовою).

Б) Заборонені всі інструменти і сервіси, які використовують загальні бази даних про гравців та зіграні роздачі, а також особисті результати гравців.

4. Використання ботів (підказувачів)

Аналогічно з минулим пунктом: якщо служба безпеки знайшла вашу гру «ботоводною», то від бану не втекти. Бувають помилки в цьому «ботоводному» визначенні, так як таку перевірку крім людей робить і штучний інтелект.
Відомі випадки, коли професіоналам приходили «листи щастя», де їх звинувачували в ботоводстві або просто PokerStars ввічливо просив надати факти про свою непричетність. Гравці після листів в сапорт, записи своєї гри на камеру, часом виправдовували себе і з них знімали бан.

Останнім часом ця практика стає все частішою. Якщо ви отримали схожий лист, а у вас немає домашніх ботів – не панікуйте. Поясніть фахівцю в службі підтримки всю ситуацію, і з великою ймовірністю вас розбанять.

5. Неповноліття – найрідкісніша причина

На жаль, якщо вам немає 18 років і ви потрапили в бан, то намагатися щось зробити немає сенсу.

Як написати в службу підтримки PokerStars – адреса сапорту

Два способи зв'язатися з сапортом:

А) Через клієнт

Натисніть на вертикальній панелі праворуч на «Довідка», потім ліворуч на «Звернутися до служби підтримки», далі на кнопку «Відкрити форму зв'язку...».

PokerStars сапорт

​Б) Через пошту

«Дідівський спосіб»: пишемо на емейл [email protected] або [email protected] або [email protected]. Якщо питання по магазину або товарам в магазині PokerStars, то надсилаємо листи сюди [email protected].

Через телефон або вайбер зв'язатися з румом неможливо, просто тому що телефону підтримки ПокерСтарс у відкритому доступі немає, незважаючи на попит і бажання людей поспілкуватися.

Поширені запитання
Чи можна створювати кілька акаунтів на PokerStars?

Ні, це заборонено. Якщо служба безпеки PokerStars це виявить, то всі кошти конфіскують, а ваш рахунок заблокують.

Який софт заборонений на PokerStars?

А) Заборонені будь-які програми, які дозволяють ділитися інформацією про карти, що створюють подібні загальні бази даних або будь-які інші програми, що сприяють колективній командній грі проти суперників (змовою) .Б) Заборонені всі інструменти і сервіси, які використовують загальні бази даних про гравців і зіграних роздачах, а також особисті результати гравців.

Чи можна грати в PokerStars неповнолітнім людям?

Ні, якщо ви ще не досягли віку 18 років, то грати на Старзах вам заборонено.

Як зв'язатися із сапортом?

Через електронну пошту або в покерному клієнті PokerStars.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.