Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Види фріролів на PokerStars

PokerStars

Фріроли – це та річ, за допомогою якої новачки можуть почати свій покерний шлях. Беручи участь в безкоштовних турнірах, ви не витрачаєте ні копійки, але можете набратися турнірного досвіду і виграти реальні гроші. Різні покер-руми пропонують різні види фріролів, але саме PokerStars надає широкий вибір таких івентів. Умовно їх можна розділити на чотири категорії:

  1. Фріроли, які є доступними для всіх.
  2. Фріроли PokerStars School.
  3. Приватні фріроли з паролем.
  4. Приватні фріроли за квитком.

Фріроли, доступні всім охочим

У цю категорію відносяться фріроли на PokerStars, участь в яких може взяти кожен. Для цього вам не потрібен спеціальний квиток чи пароль, необхідно просто натиснути на кнопку "Реєстрація".

Недолік цих безкоштовних турнірів у тому, що в них бере участь кілька тисяч гравців, а тому довести справу до переможного кінця досить складно. Головною перевагою є безкоштовна участь в івенті, а це означає, що ви нічого не втрачаєте. 

Фріроли PokerStars School

У ці безкоштовні турніри можуть потрапити лише учасники школи PokerStars. Виконуючи завдання в школі, ви отримуєте спеціальний квиток, який забезпечує вам місце в даному івенті. Призові фонди таких турнірів невеликі: від 25$ до 50$, зате число учасників не перевищує двохсот осіб:

Фрірол PokerStars

Приватні фріроли з паролем

У фріроли з паролем можна потрапити лише знаючи спеціальний код для входу. Такі турніри проходять чи не кожен день. ДВи можете дізнатися паролі на фріроли PokerStars в нашому розкладі фріролів.

Пароль до турніру на Старзах

Ви також можете шукати паролі на фріроли ПокерСтарс самостійно:

  • в соціальних мережах покер-руму та їхніх Team Pro;
  • на стрімах амбасадорів ПокерСтарс;
  • на форумах.

Одним із популярних приватних фріролів на ПокерСтарс вважається cardschat $100 daily freeroll. Щоб зіграти у цьому турнірі, вам необхідно знати пароль.

Приватні фріроли за квитком

Деякі фріроли на Старзах вимагають спеціальний квиток для участі. Зокрема, його можна отримати після введення Star Code PokerStars 2020.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.