Том Дван виграв найбільший банк в історії покерних онлайн-трансляцій

​На популярному покерному шоу Hustler Casino Live наразі проходять трансляції ексклюзивної Million Dollar Game. Назва говорить сама за себе, головною умовою участі у цій грі є внесення бай-іну в розмірі 1 000 000$.

Серед учасників такої великої гри помітні відомі імена. Внести мільйонний бай-ін для участі в шоу змогли: Дуглас Полк, Роб Йонг, Нік Еірбол, Том Дван, Веслі Фей та Хендз (Handz).

Під час трансляції цієї епічної битви була зіграна роздача, де посеред столу опинився банк у розмірі 3 081 000$. Виграти найбільший банк в історії онлайн-трансляцій вдалося популярному американському покеристу Тому Двану.

Якщо ви не знали!
Якщо ви не знали!

Том Дван став одним із небагатьох покеристів, хто зумів перемогти Філа Хельмута на High Stakes Duel. Щоправда, незабаром Хельмут успішно взяв реванш у Двана.

Свіжі заноси від Тома Двана

Цього року Том Дван вже успішно проявив себе на хайролерській серії Triton Poker, де він зумів стати ранер-апом івенту Triton Poker North Cyprus за 20 000$ та заробив на другому місці 148 000$. На фіналці того турніру, за одним столом із відомими хайролерами грав також український покерист Денис Чуфарін.

Коли стало відомо про проведення Million Dollar Game, Том Дван просто не міг пропустити настільки цікавий захід і залюбки приєднався до цієї дорогої гри. Як вже було сказано раніше, Тому Двану вдалося виграти найбільший банк в історії покерних шоу. До цього рекорд належав Джейсону Куну, який встановив його на Triton Super High Roller у 2018-му році, вигравши пот у розмірі 2 090 000€ за одну роздачу у кеш-грі проти Елтона Цанга.

Спочатку розмір загального банку у доленосній роздачі піднімався поступово, поки в один момент банк не став коштувати 142 000$ і в роздачі не залишилися американець Том Дван і китаєць Веслі Фей.

Покеристи обмінялись рейзами та підняли банк до 562 000$, щоб подивитися флоп. На флопі на дошку поклали 3♦-8♠-8♦. Дван зробив чек-кол ще на 125 000$ й банк становив уже 800 000$. На тьорні вийшла 5♥ і Веслі продовжив блефувати зі своїми різномасними туз-король (A♦-K), не знаючи, що Дван тримає на руках пару дам (Q♠-Q♣). Китаєць підняв іще на 350 000$ і Том вирішив знову робити кол. Рівер з 6♣ не закрив оверпару для Фея і він запушив решту свого стеку в 786 000$. Після довгих розмірковувань Дван все ж вирішив знову зробити кол і став щасливим володарем банку в 3 081 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі (2)
Україна Vetal Легенда
Легенда

знайшов в кого блефувати.

0 відповідей
Україна Tp1yMF
Без статусу

Какой @TomDwan красавчик. Как кот с мышкой . Я хоть новичок но не понял какой диапазон представлял себе Весли. Ладно поставил все улицы но на ривере зачем коллит.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.