Топ-теми 2020: Хедз-ап челенджі відомих гравців


​Минулий рік може похвалитися хедз-ап челенджами між відомими покеристами. Першим подібні змагання почав відомий покерист з США і засновник покер-руму Run It Once Poker – Філ Гальфонд.

Гальфонд зумів вже виграти кілька подібних Челлендж по PLO. Надалі, під кінець цього року, двоє популярних покеристів Даніель Негреану і Дуглас Полк також вирішили поборотися в хедз-ап битві, однак уже по БЛ Холдему.

Як у випадку з Гальфонд, так і у Негреану і Полка було безліч цікавих поворотів, про які ми зараз розповімо детальніше.

Хедз-ап челендж Філа Гальфонда


Все почалося ще в листопаді 2019 го року, коли Філ Гальфонд запропонував покеристам цікаве парі, де треба було зіграти 50 000 роздач в плюс на RIO Poker. Зробити це потрібно на високих ставках починаючи зі 100$/200$ і закінчуючи 300$/600$.

Серед умов даного марафону – це його зупинка в тому випадку, якщо один з гравців програє 400 000$.

Першим на його виклик відгукнувся американський покерист і бізнесмен Білл Перкінс, проте їх змагання почалося далеко не відразу. Перед цим Гальфонд грав з покеристом під ніком "VeniVidi1993", де велася запекла боротьба, в ході якої Гальфонд навіть брав перерву, оскільки в один момент він увійшов в стан тільту.

Незабаром йому вдалося різко розгорнути гру у свій бік, коли відіграв кілька плюсових сесій поспіль з величезною перевагою. У підсумку йому вдалося виграти цей бій проти "VeniVidi1993".

Він також зумів виграти міні-челендж проти Дена Кейтса, в ході якого Кейтс довелося визнати майстерність Гальфонда. Ден зняв відео, в якому сказав, що Гальфонд – "найкраща людина і гравець в покер".

Далі Філ воював проти гравця з ніком "ActionFreak", де він лідирував майже весь час і виграв цей челлендж з комфортною перевагою 115 000€.

Наразі триває битва Гальфонда проти Ченса Корнута, в якій немає однозначного фаворита. Зараз Гальфонд лідирує, однак гравцям залишилося відіграти ще 13 500 роздач.

Хедз-ап батл Негреану і Полка​


Історія своєрідної "ворожнечі" між двома відомими покеристами – Даніелем Негреану і Дугласом Полком триває вже роками. Почалося все з того, що Негреану сказав, що він не рекомендує навчальні курси Полка під назвою Upswing Poker.
Згодом між цими гравцями сталося ще кілька конфліктів, які вже практично привели їх до цієї ворожнечі. Незабаром вони вирішили остаточно з'ясувати хто з них краще в хедз-ап поєдинку.

За умовами цього змагання Негреану і Полк повинні відіграти 25 000 роздач за двома столами на лімітах 200$ /400$ за стартових стеках в 100 ББ. У покеристів є 1 можливість пригальмувати челендж після 12 500 зіграних рук, і після цієї позначки підняти ставки.

Стартував їх челендж 4-го листопада і перші 200 роздач покеристи домовилися зіграти наживо. Перший раунд їх зустрічі в живому форматі виграв Даніель Негреану з перевагою в 117 000$.

Надалі Полк почав вигравати у Негреану одну сесію за одною. Ближче до середини грудня Дуглас Полк виграв у свого суперника майже мільйон доларів.

Проте в наступних сесіях Негреану почав активно відіграватися у Полка. В цей момент покеристи відіграли вже більш ніж 12 500 роздач і Полк все ще лідирує на 770 000$.

За умовами їх челенджу, Негреану зараз може відмовитися і прийняти поразку, однак навряд чи це станеться. Букмекер Pokershares навіть пропонує ставки на результат їх змагання, а інший відомий американський покерист Майк Матусов навіть поставив половину свого банкролу на те, що Негреану зуміє перемогти в цьому протистоянні.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.