Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Майк Матусов (Mike Matusow)

Майк Матусов
Майк Матусов (55 років)
США
Чоловіча
30.04.1968
понад 9 700 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 000 000 $ (1 місце на WSOP Tournament of Champions 2005 року) і 1 000 000$ (9 місце на World Championship Event WSOP 2005)
Головні досягнення:
топ-100 гравців у покер, 4 браслети WSOP, автор книги "Чек-рейз проти диявола"
Можна знайти за ніком:
The Mouth

Майк Матусов – легендарний професіонал і один з вельмишанованих гравців у світі покеру. Він з дитинства не боявся висловлювати свою думку і давати відсіч хуліганам, навіть незважаючи на те, що за це міг гарненько отримати. Така риса характеру збереглася в ньому і до цього дня. За столом покеру Майк відомий своєю прямотою і колючими висловами на адресу своїх опонентів, а також різними витівками і нестандартною поведінкою. У зв'язку з цим йому дали прізвисько "The Mouth" (рот).

Майк Матусов

Після школи Матусов планував стати механіком, однак пішов працювати в меблевий магазин своїх батьків. У той період і відбулося його знайомство з покером.

У 18 років Матусов почав грати у відео-покер в "Maxim Casino". На жаль, тоді удача не була на його боці, тому він навіть зважився на крадіжку грошей у матері заради того, щоб продовжити своє захоплення.

Пізніше Майк влаштувався дилером в "Gambling Hall" і "Sans Town Hotel" в Лас-Вегасі, де зміг навчитися різній техніці і стилям гри, спостерігаючи за іншими покеристами.

У 1999 році він виграв свій перший браслет на WSOP, заробивши 265 475$. Ще за 3 3 роки "The Mouth" став володарем другого золотого браслета, отриманого за 1-е місце на WSOP в турнірі Omaha Hi/Lo Split за 5 000$. Окрім трофею він збагатився на 148 520$.

Набутий роками досвід успішно позначався на заробітку Матусова. Так, в 2005 році він заробив мільйон доларів, перемігши на WSOP Tournament of Champions.

У 2008 і 2013 роках Майк поповнив свою колекцію ще двома браслетами WSOP. У 2013-му він збільшив свій банкрол на 750 000$ завдяки перемозі на NBC Heads-Up Championship в хедз-ап турнірі за 20 000$.

Матусов виробив свій власний стиль гри, який приносить йому прибуток, однак в ньому є одна особливість, яку ніяк не могли не помітити інші професіонали. "The Mouth" має тенденцію здійснювати великі помилки після того, як впадає у тільт, тим самим втрачає усі фішки і вилітає з гри. За таку схильність інші гравці стали застосовувати до нього вислів "Вибух Майка".

Майк Матусов

Цікаві факти:

  • Майк Матусов захоплювався боулінгом і більярдом. У боулінгу він вибивав понад 290 балів з можливих 300.
  • ​Проводячи величезну кількість часу за грою, Майк примудрився заробити хворобу рук, викликану постійною перенапругою.
  • Деякий час назад він потрапив в "Спільноту анонімних гравців", через гемблінгову залежність.
  • У 1998 році "The Mouth" інвестував третину бай-іну в гравця Скотті Нгуєна для участі на WSOP. Нгуен переміг і повернув обіцяну третю частину виграшу в розмірі 333 333$.
  • Майк – був членом команди "Full Tilt".
  • Покерист є автором книги "Check Raising the Devil" ( "Чек-рейз проти диявола").
  • Знявся у трьох сезонах телевізійного шоу "High Stakes Poker".
  • У 2004 році Майк був засуджений до шести місяців позбавлення волі за незаконний обіг наркотиків і зберігання кокаїну. Після виходу з в'язниці йому довелося заново вибудовувати банкрол. У той важкий для нього період йому допоміг Філ Хельмут, позичивши другу 5 000$. Незабаром Матусов домігся колишніх результатів і "відправився в подальше покерне плавання".

Майк Матусов у соціальних мережах: