Оновлено
22.09.2023

Баррі Грінштейн (Barry Greenstein)

Баррі Грінштейн
Баррі Грінштейн (69 років)
США
Чоловіча
30.12.1954
понад 8 370 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 278 370$ (1-е місце на Головній події Jack Binion World Poker Open 2004 року за 10 200$)
Головні досягнення:
3 браслети WSOP, автор і співавтор покерних книг, член Залу Слави Покеру, 4 трофеї WPT, трофей EPT
Можна знайти за ніком:
The Robin Hood of Poker
PokerStars: barryg1
The Bear

Баррі Грінштейн – талановитий професіонал, який приймає зважені рішення і має аналітичний підхід до гри. Всі ці якості роблять його небезпечним суперником за столом.

Баррі познайомився з покером ще в дитинстві і з тих пір більше не розлучався з грою. Володіючи математичним складом розуму, він добився добрих результатів, як в покері, так і в подальшому навчанні в Іллінойському університеті, куди він вступив на факультет математики та програмування. Йому легко вдавалося поєднувати гру і навчання.

У великих івентах Грінштейн почав грати в 90-х, однак саме 2000-ні принесли йому значний успіх. У 2004-му, 2005-му і 2008-му роках він зібрав свою колекцію з трьох WSOP браслетів. Крім цього, в 2003 році Баррі виграв турнір по 7-картковому Стаду за 127 000$ на Larry Flynt's Poker Challenge Cup. Його призові склали 770 000$. Знаменною стала його перемога на Main Event Jack Binion World Poker Open за 10 200$ у 2004 році, де він заробив 1 278 370$. Ці два результату вважаються найзначнішими в кар'єрі гравця.

На рахунку "barryg1" ще безліч перемог і попадань у призи. Стабільно хороші результати він показує на Світовій покерній серії. Наприклад, в 2017 році він 13 разів потрапляв в призи браслетних турнірів і стільки ж ІТМ на WSOP оформив в 2018 році.

Значну частину своїх виграшів покерист віддає різним благодійним організаціям. Саме тому Баррі називають Робін Гудом покеру ( "The Robin Hood of Poker").

Фото Баррі Грінштейна

Цікаві факти:

  • Грінштейн був талановитою дитиною. До 12 років він вже міг заробляти покером, а до 15-ти – написав власну комп'ютерну програму.
  • Баррі отримав диплом магістра «комп'ютерних наук» в Іллінойському університеті в Урбані-Шампейн, а також писав докторську дисертацію з математики. Однак захистити її йому не довелося, оскільки Грінштейн вирішив пов'язати життя з покером.
  • Після університету Баррі працював у відомій компанії "Symantec", яка займається розробкою програмного забезпечення.
  • Він був одружений на дівчині, на ім'я Донна, у якій до шлюбу з Грінштейном вже було 3-є дітей (через це Баррі на час кинув покер і пішов на офіційну роботу, щоб отримати право опікунства над дітьми). Незабаром у них народилися двоє спільні дитини. Однак сім'ю зберегти не вдалося і шлюб розпався. Також у Баррі є ще один прийомний син – Джо Себок, який професійно грає в покер.
  • На початку 90-х "Робін Гуд" вирішив залишити основну роботу і повністю зайнявся покером, тому що дохід від покеру був більше, ніж від основної діяльності. До того ж, причиною такого рішення стали проблеми в екс-сім'ї Баррі. Його дружині і дочці діагностували серйозні захворювання, на лікування яких потрібні чималі гроші.
  • Грінштейн написав главу для книги "Super System 2" (Супер система 2).
  • "Barryg1" випустив власну книгу "Туз на рівері". Тим, хто вибиває його з гри, він презентує книгу зі своїм автографом.
  • Баррі викладав уроки покеру Мімі Тран, а натомість на це Тран навчала його в'єтнамській мові.
  • Грінштейн – був членом команди Pokerstars Team Pro.
  • У 2011-му він увійшов до Зали Слави Покеру.

Баррі Грінштейн в соціальних мережах:

Твіттер Баррі Грінштейна (@barrygreenstein)

Сторінка Грінштейна в інстаграмі (barrygreenstein1)

Баррі в фейсбуці (Barry-Greenstein-Poker-Pro)